Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (Див. ПОЛОЖЕННЯ  «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ») працюють в тісній співпраці з керівництвом навчального закладу. Голова КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ в своїй практичній діяльності постійно взаємодіє із завучем по позакласній роботі.

По  узгодженню з керівництвом навчального закладу, спільно із завучем по позакласній роботі і з представниками випускних класів поточного навчального року, створюється шкільний стенд (Див. «ШКІЛЬНИЙ СТЕНД») в термін до вечора  зустрічі випускників.

Необхідно здійснити трансформацію Вечорів зустрічі випускників з чисто святкових  заходів  в реальний механізм вдячності вчителям.

Голова КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНГО ЗАКЛАДУ погоджує з директором навчального закладу виступ на кожному Вечорі  зустрічі випускників з «Закликом 72» (Див. «ЗАКЛИК 72») з інформацією про цілі і завдання Добродійного Фонду,с річним звітом перед присутніми на Вечорі випускниками про виконану роботу (якщо КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ був створений раніше). На кожному Вечорі зустрічі випускників проводяться вибори (переобрання) Представників від кожного випускного класу всіх років випусків,присутніх на Вечорі зустрічі випускників (у тому числі і від випускних класів поточного навчального року). Одразу після виборів Представники віддаляються в окрему кімнату для реєстрації у якості Членів КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, виробітки плану роботи наступного року, вибору (переобрання) Голови  КОМІТЕТУ і його Заступника ,  якщо вони не буди обрані раніше чи витік трилітній термін їх повноважень .

Голова КОМІТЕТУ повинен налагодити систему взаємодії зі всіма Представниками випускних класів (Членами Комітету). Має бути організована спільна робота по планеруванню перспективних і найближчих добродійних заходів, з конкретно зазначеним терміном іх проведення . Голова КОМІТЕТУ складає звідну ведомость по всіх випускних класах всіх років випуску свого навчального закладу.

Голова КОМІТЕТУ, спільно з випускниками всіх років випуску, що проживають в районі розташування свого навчального закладу і бажано із завучем по позакласній роботі відвідують керівництво підприємств свого району для ведення з ними переговорів на предмет добродійних перерахувань фінансових коштів для депозитного рахунку Вічного Фонду Навчального закладу (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»). Голова КОМІТЕТУ дає інформацію керівникам підприємств про податкові пільги для підприємств-благодійників, передбачених Законодавством України (Див. «ПОДАТКОВІ ПІЛЬГИ ПІДПРИЄМСТВАМ-БЛАГОДІЙНИКАМ»).

Голова КОМІТЕТУ спільно з Представником кожного конкретного класу, звертається, до однокласників, що обіймають керівні посади  на підприємствах України або мають свій бізнес, з проханням зробити перерахування фінансових коштів для депозитного рахунку  Вічного Фонду свого навчального закладу (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ДОБРОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ») і профінансувати добродійну програму свого класу, наприклад присудження звання Лауреата Премії і видачу медалі і премії конкретному вчителеві (Див. ПОЛОЖЕННЯ  «ПРО ПРИСУДЖЕННЯ ЗВАНЬ»).

Необхідно на першому етапі зібрати на депозитному рахунку своєї школи 100 тис. гривень. Ця сума дозволяє здійснювати щорічні добродійні акції в своїй школі, за рішенням КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ на щорічні відсотки  по депозиту. Причому тіло  депозиту (100 тисяч гривень) недоторканне.

Голова КОМІТЕТУ отримує від керівництва навчального закладу інформацію про вчителів навчального закладу, що працюють і знаходяться на пенсії, мають потребу у допомозі і підтримці особливо в питаннях лікування. Допомога і підтримка вчителям виявляється за рахунок цільових добродійних перерахувань випускників навчального закладу. Після накопичення достатньої кількості засобів на депозитному рахунку Вічного Фонду Навчального закладу допомога і підтримка проводитиметься також  за рахунок щорічних депозитів.

По узгодженню із завучем по позакласній роботі Голова КОМІТЕТУ проводить роз'яснювальну роботу з майбутніми випускниками випускних класів поточного навчального року про цілі і завдання Добродійного Фонду по поширенню ідей  добродійності і турботи про вчителів.

Голові КОМІТЕТУ та його Заступнику необхідно тісно співпрацювати з Президентом Парламенту школи та з Парламентом у питаннях вибору Волонтерів Чистого Серця ( Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВОЛОНТЕРІВ ЧИСТОГО СЕРЦЯ»). Список  Волонтерів вивішується на Шкільному стенді Благодійного Фонду. Основним завданням Волонтерів є розсилка по соціальним мережам усім випускникам своєї школи  «Заклику 72» разом з супровідним листом КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ навчального закладу. Волонтери налагоджують зв'язок  з випускниками усіх  років випуску та закликають їх надавати активну допомогу благодійній діяльності КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ навчального закладу. Про досягненні результати Волонтери докладають Голові КОМІТЕТУ чи його Заступнику.