Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО БЛАГОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ КОШТІВ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО БЛАГОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ КОШТІВ»


Благодійні перерахування фінансових коштів – обов’язкова умова здійснення благодійних програм. Організують надходження фінансових коштів КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»).

Благодійні перерахування здійснюються випускниками всіх років випусків, меценатами, спонсорами, як фізичними, так і юридичними особами. Юридичні особи, що роблять благодійні перерахування, отримують податкові пільги відповідно до Законодавства України (Див. «Податкові пільги для підприємств, що здійснюють благодійні перерахування»). Всі фінансові кошти перераховуються на гривневий або доларовий рахунки КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ конкретного навчального закладу. Якщо ці рахунки ще не відкриті, то перерахування здійснюються на гривневий або доларовий основні рахунки благодійного фонду (Див. Розділ "РЕКВІЗИТИ ФОНДУ").

Незалежно на які рахунки робляться перерахування, розподіляються Фнансовий кошти однаково, відповідно до положень даного Розділу. Протягом п’яти робочих днів після надходження фінансових засобів на розрахунковий рахунок, якщо платником не вказаний інших строк, вони перераховуються відповідно до розпорядження платника або на здійснення конкретної благодійної акції, або для зарахування на рахунок Вічного фонду школи кожної конкретної школи, кожного навчального закладу або на рахунок Вічного фонду України. Керівництво Фонду при жодних обставинах не має права змінювати призначення платежу, вказане в розпорядженні платника.

При перерахуванні фінансових коштів  для виготовлення медалей, нагородних свідоцтв, цільових благодійних акцій, додатково до сум перерахування повинні бути сплачені платником 10% в Вічний фонд своєї школи (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ») і 10% на утримання Благодійного фонду (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО УТРИМАННЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ»). Ці оплати є обов′язковими умовами нагороджень. Номінанти на присвоєння звання лауреата не мають права оплачувати свої нагороди.

При перерахуванні  фінансових коштів необхідно врахувати, що згідно з Законодавством України кошти, що перераховуються утримувачу премії, оподатковуються НДВ.
При прямому перерахуванні фінансових коштів  для зарахування їх на депозитний  рахунок Вічного фонду школи із суми перерахувань відраховуються 10% на утримання Благодійного фонду і 10% для перерахування на рахунок Вічного фонду України (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНИЙ ФОНД УКРАЇНИ»). При прямому перерахуванні фінансових коштів  для зарахування їх на рахунок Вічного фонду України із суми перерахування відраховуються 10% на утримання Благодійного фонду.

Незалежно від призначення платежу фінансові реквезіти для перерахувань заповнюються відповідно до "Зразка заповнення платіжних доручень". Конкретне призначення цільового внеску повідомляється благодійником в Благодійний фонд через КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНГО ЗАКЛАДУ або через батьківський комітет навчального закладу, або особисто по пошті, e-mail, телефоном або по факсу, що вказаний у розділі сайту «КОНТАКТИ». Для контролю проходження платежу бажано звітувати про нього в Благодійний фонд по реквізитам, вказаним на сайті в розділі «КОНТАКТИ».


ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОРУЧЕНЬ

Отримувач платежу:

БФ «ВДЯЧНІСТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДІЯ.»
ЕГРПОУ  37900746

розрахунковий рахунок : №26002060763678  в  ПАТ «Приватбанк» 
м. Дніпропетровська
МФО 305299;

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: БЛАГОДІЙНИЙ ПЕРЕКАЗ СШ  ...  МІСТА....