ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

НАГОРОДИ ФОНДУ 3

   1. ЗОЛОТА МЕДАЛЬ (ЗОЛОТО 585 ПРОБИ АБО ПОЗОЛОТА СРІБЛА 925 ПРОБИ ) ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ».
    Золота медаль лауреата премії вручається на підставі постанови правління Фонду (Див. розділ сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД»).
   Золота медаль лауреата премії вручається працівникам Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти, керівництву освітніх закладів, найкращим педагогам, освітнім закладам, факультетам і кафедрам.
  Лауреат премії нагороджується золотою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовою премією проводиться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії визначається ініціатором кожного нагородження.
    Фізичній особі разом з медаллю вручається футляр, заводський сертифікат і нагородне посвідчення. Диплом фізичній особі не вручається. Юридичній особі разом з медаллю вручається футляр, заводський сертифікат, нагородне посвідчення та настінний диплом (дзеркальний) на металі на деревній основі. Диплом без нагороди не вручається.
    Золота медаль лауреата премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Золота медаль виготовляється з золота 585 проби або зі  срібла 925 проби, яке покривається  позолотою. Діаметр медалі 26мм, товщина 2мм. На кожну медаль видається заводський сертифікат. Колодка медалі позолочена. Кожна медаль має клеймо заводу-виробника, клеймо золота 585 проби або срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується в нагородному посвідченні.
    Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».
                                           НАГОРОДИ ФОНДУ 3             НАГОРОДИ ФОНДУ 3

  2. СРІБНА МЕДАЛЬ (925 ПРОБИ) ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ».

 Срібна медаль лауреата премії вручається на підставі постанови правління Фонду (Див. розділ сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

 Срібна медаль лауреата премії вручається працівникам Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти, керівництву освітніх закладів, кращим педагогам, освітнім закладам, факультетам і кафедрам. 

    Лауреат премії нагороджується срібною медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовою премією проводиться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії встановлюється ініціатором кожного нагородження.
    Фізичній особі разом з медаллю вручається футляр, заводський сертифікат і нагородне посвідчення. Диплом фізичній особі не вручається. Юридичній особі разом з медалю вручається футляр, заводський сертифікат, нагородне посвідчення та настінний диплом (дзеркальний) на металі на деревній основі. Диплом без нагороди не вручається.
    Срібна медаль лауреата премії виготовляється на заводі — виробнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Срібна медаль виготовляється з срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі покрита сріблом. Кожна медаль має клеймо заводу-виробника, клеймо срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.
    Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».
Нагороди зі срібла темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла. 

                                    НАГОРОДИ ФОНДУ 3     НАГОРОДИ ФОНДУ 3

3. БРОНЗОВА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ».

Бронзова медаль лауреата премії вручається на підставі постанови правління Фонду (Див. розділ сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Бронзова медаль лауреата премії вручається працівникам Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти, керівництву освітніх закладів, педагогам, освітнім закладам, факультетам і кафедрам.

Лауреат премії нагороджується бронзовою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії встановлюється ініціатором кожного нагородження.

    Фізичній особі разом з медаллю вручається футляр, заводський сертифікат і нагородне посвідчення. Диплом фізичній особі не вручається. Юридичній особі разом з медалю вручається футляр, заводський сертифікат, нагородне посвідчення та настінний диплом (дзеркальний) на металі на деревній основі. Диплом без нагороди не вручається.

 Бронзова медаль лауреата премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Бронзова медаль виготовляється з бронзи, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі — бронзова. Кожна медаль має клеймо заводу-виробника і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Нагороди з бронзи темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла.

                                      НАГОРОДИ ФОНДУ 3    НАГОРОДИ ФОНДУ 3