ЮРИДИЧНА АДРЕСА ФОНДУ:

49112, м. Дніпро, вул. Гаванська 4а

Телефон: (0562) 31-32-33

E-mail: blagofond2011@ukr.net

СТРУКТУРА ФОНДУ

ЗАСНОВНИК ФОНДУ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ РОДІОНОВ В’ЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ (тел. 050 3203677),
пенсіонер Збройних Сил, бізнесмен, Академік МАБЕТ.

КЕРІВНИЦТВО ФОНДУ:

1. ПРАВЛІННЯ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ПРАВЛІННЯ ФОНДУ»)

Голова правління: Заєць Надія Костянтинівна,
заступник директора школи з навчальної роботи
тел. (066) 0242721; (067) 8733780;
Член правління: Пуршен Борис Леонтiйович,
директор «Науково-дослiдницького iнституту проблем механiки та прогресивних технологiй»;
Член правління: Гончаренко Марія Степанівна,
завідувач кафедри валеології, доктор біологічних наук, професор — Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна;
Член правління: Опришко Валентина Іванівна,
професор кафедри фармакології і клінічної фармакології, доктор медичних наук — Дніпропетровська медична академія МОЗ України;
Член правління: Арчакова Світлана Павлівна,
пенсіонер.

2. НАГЛЯДОВА РАДА (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ»)

Голова наглядової ради: Івлєв Володимир Олексійович,
місце роботи, посада – регіональний директор, м.Київ;
Член наглядової ради: Мешкова Олена Володимирівна,
місце роботи – Державний медичний університет,
посада – завідувач кафедри нормальної фізіології;

Член наглядової ради: Косенко Олена Дмитрівна,
місце роботи – Одеський національний морський університет,
посада – асистент кафедри інформаційних технологій;

Член наглядової ради: Єлісєєва Тамара Іванівна,
місце роботи Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, посада – фахівець по виплаті.

Головною дієвою силою Благодійного фонду є КОМТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»). На них лежить відповідальність за надання допомоги своєму освітньому закладу і за турботу, при необхідності, про своїх викладачів, які знаходяться на пенсії та працюючих викладачів .

КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ створюються не для Фонду, а Фонд існує для реалізації благодійних ініціатив КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ. Випускники всіх років випуску делегують у КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ свого освітнього закладу по одному представнику від кожного випускного класу. Всі представники є членами КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ і обирають голову комітету та заступника голови комітету.

КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ мають право виступати ініціаторами вручення своєму освітньому закладу та його керівництву золотого ордена «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ», присвоєння їм звання ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби), (срібних 925 проби) та бронзових медалей, нагородних посвідчень та грошових премій, а також виступати ініціаторами присвоєння своїм викладачам, які працюють, і тим, які знаходяться на пенсії, звання ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням медалей, нагородних посвідчень та грошових премій і вручення їм Всеукраїнського знака «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І-ІІ ступенів. Поряд з КОМІТЕТАМИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ініціаторами нагороджень можуть виступати керівництва освітніх закладів, профспілкові комітети, батьківські комітети, опікунські ради, спонсори (Див. «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД» і «ПОЛОЖЕННЯ!!!»).

Ми розраховуємо на широкий всеукраїнський рух випускників, яким не байдужа доля викладачів, які так багато зробили для них.

МЕРЕЖА КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ, НАГЛЯДОВА РАДА ТА ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СТВОРЮЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ.