ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ЗАКЛИК 72

ДО ВСІХ ВИПУСКНИКІВ ВСІХ СЕРЕДНІХ ШКІЛ УКРАЇНИ ВСІХ РОКІВ ВИПУСКІВ

МИ, ВИПУСКНИКИ 1972р. РАУХІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЗВЕРТАЄМОСЯ З ЗАКЛИКОМ ДО ВСІХ ВИПУСКНИКІВ ВСІХ СЕРЕДНІХ ШКІЛ УКРАЇНИ ВСІХ РОКІВ ВИПУСКІВ.

Зараз держава не може надати вчителям гідну заробітну плату. В тяжкому стані знаходяться вчителі, що мають проблеми зі здоров’ям. Пенсії вчителів не забезпечують гідний рівень життя. Наші вчителі дали нам все необхідне для того, щоб ми могли стати тими, ким стали. Ми вдячні їм за наші досягнення. Але говорити про вдячність і БУТИ ВДЯЧНИМИ — велика різниця. Вчителі звикли жити добрим словом, але світ матеріальний. Наш обов’язок перед тими, хто дав нам перспективу, створити ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ для реальної допомоги вчителям і школам.

20.10.2011 р. випускники нашого класу відкрили Фонд «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.» імені Лупашко Олени Миколаївни (Див. розділ «Інформація про Фонд» на сайті Фонду http://www.nadiya2011.org). Ми дали назву Фонду імені нашого улюбленого класного керівника, яка влила в нас свою душу, пустила кожного з нас у своє серце і напоїла нас любов’ю на все життя. Фонд зареєстрований в Міністерстві Юстиції України і внесений в Реєстр неприбуткових організацій. Відповідно до законодавства України впродовж першого року своєї діяльності Фонд мав право здійснювати свою діяльність тільки в двох регіонах України. Ми обрали Дніпропетровську та Одеську області. Пілотний проект нами був здійснений в Одеській області. У жовтні 2012 року ми одержали право діяти на всій території України. Єдиною метою Фонду є здійснення благодійної діяльності у сфері освіти.

Основним завданням Фонду є створення ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ ВДЯЧНОСТІ для надання допомоги школам, преміювання вчителів та для фінансової підтримки за необхідністю вчителів, які працюють та тих, що знаходяться на пенсії. Головною дієвою силою Фонду є КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ (Див. на сайті ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ»). Вони не мають юридичного зв’язку зі своїми школами. На них лежить відповідальність за турботу про свої школи, про своїх вчителів, які працюють, та тих, які знаходяться на пенсії. КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ створюються не для Фонду, а Фонд існує в якості інструменту для реалізації благодійних ініціатив КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ. Всі форми преміювання здійснюються за рахунок цільових внесків випускників всіх років випусків. КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ організуються на Вечорах зустрічі випускників. Необхідно від кожного випускного класу, присутнього на Вечорі зустрічі випускників, обрати представників у КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ. Представники реєструються в якості членів КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ. Члени КОМІТЕТУ обирають ГОЛОВУ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ та його заступника. ГОЛОВА КОМІТЕТУ очолює роботу Фонду у своїй школі (Див. на сайті ПОЛОЖЕННЯ «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ»).

У всіх школах України з часом будуть створені Вічні фонди шкіл. Фонд відкриває для кожної школи України розрахунковий та депозитний рахунки за місцем розташування школи. Метою Вічного фонду школи є накопичення на депозитному рахунку коштів, відсотків від яких буде достатньо для здійснення благодійної діяльності в своїй школі. При цьому депозитний внесок – недоторканний. Використовуються тільки річні депозитні відсотки, як правило, до Вечора зустрічі випускників і до Дня вчителя.

Розпоряджається всіма коштами Вічного фонду школи виключно КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ. Керівництво Благодійного фонду не має права розпоряджатися фінансовими коштами Вічного фонду школи. Створюється Вічний фонд школи за рахунок благодійних перерахувань випускників, меценатів, спонсорів, як фізичних, так і юридичних осіб. Кошти на рахунку Вічного фонду школи накопичуються за рахунок прямих переказів у Вічний фонд школи та за рахунок відрахувань від цільових благодійних акцій (Див. на сайті ПОЛОЖЕННЯ «ПРО БЛАГОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ КОШТІВ»). І через 10, і через 30, і через 50 років кожна гривня, вкладена до Вічного фонду школи, буде вічно служити благородній ідеї турботи про свою школу і своїх вчителів. Фонд заснував звання лауреатів І і ІІ премій і зареєстрував золоту медаль (585 проби) лауреата І премії Фонду і срібну медаль (925 проби) лауреата ІІ премії Фонду. 2012 році ми вручили в Одесі та Одеській області 9 медалей лауреатів І і ІІ премій. Нами планується впровадити практику нагородження медалями лауреатів премій у всіх школах України. Звання лауреата премії Фонду не замінює державні звання, присвоєні вчителям за їх професіоналізм. Звання лауреатів премії Фонду – це нагорода випускників з метою вдячності своїм вчителям і своїм школам.

Фонд проводить компанію під девізом «Кожній школі — прапор». В рамках цієї компанії запроваджується вручення школам професійно виготовлених, повноформатних шкільних прапорів. У 2012 році проведені нами нагороджувальні заходи, які освітлені в 14-ти публікаціях газет «Труд», «Вечірня Одеса», «Юг», «Степовий маяк», в 7 телевізійних репортажах ТРК «Академия», ТРК «Glas», ТРК «Плюс».

ЗАКЛИКАЄМО всіх випускників усіх середніх шкіл України всіх років випусків організовувати на Вечорах зустрічі випускників КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ своїх ШКІЛ.

ЗАКЛИКАЄМО створювати Вічні фонди своїх шкіл, перераховувати фінансові кошти на Вічні фонди своїх шкіл для здійснення благодійних акцій.

ЗАКЛИКАЄМО ініціювати нагородження своїх шкіл та вчителів медалями лауреатів премій.

ЗАКЛИКАЄМО всіх людей доброї волі всієї України (волонтерів чистого серця) взяти активну участь у наданні допомоги Фонду в здійсненні благодійних програм по всій Україні.

ЗАКЛИКАЄМО проявити Любов, Доброту, Людяність не тільки на словах, а і на конкретних справах.

ЗАКЛИКАЄМО всіх випускників не бути байдужими статистами проблем наших шкіл та вчителів. Ми багато чого можемо і повинні зробити для тих, хто так багато зробив для нас. Просимо Міністерство освіти України, обласні, міські та районні відділи освіти, директорів шкіл, завучів та заступників директорів шкіл з виховної роботи підтримати ініціативу Фонда.

З ВДЯЧНІСТЮ, ВИЗНАННЯМ І НАДІЄЮ ВИПУСКНИКИ 1972 РОКУ РАУХІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.