ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

НАГОРОДИ ФОНДУ 1

1. ВСЕУКРАЇНСЬКА НАГОРОДА ЗОЛОТИЙ ОРДЕН «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ».

Золотий орден «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» є вищою нагородою Фонду.

Золотий орден «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» вручається на підставі постанови правління Фонду (Див. розділ сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД»).

Золотий орден «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» вручається видатним громадянам України та іноземним громадянам, установам, підприємствам, закладам, а також факультетам і кафедрам освітніх закладів.

    Фізичній особі вручається разом з орденом футляр, заводський сертифікат і нагородне посвідчення. Диплом фізичній особі не вручається. Юридичній особі разом з орденом вручається футляр, заводський сертифікат, нагородне посвідчення та настінний диплом (дзеркальний) на металі на деревній основі. Диплом без нагороди не вручається.

Золотий орден «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» виготовляється на заводі — виробнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Орден виготовляється зі срібла 925 проби, діаметром 75мм, товщиною 5мм і покривається позолотою. На ордені розміщені 12 камінців цирконію. В особливих випадках, за бажаннями ініціаторів нагородження, орден може бути виготовлений з золота 585 проби. 12 камінців цирконію можуть бути замінені на 12 діамантів.
В кільце ордену вставлена ординська стрічка довжиною 80см. Кожний орден має клеймо заводу-виробника, клеймо срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується в нагородному посвідченні. На кожний орден видається заводський сертифікат.

Порядок вручення золотого ордена «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

2. ДИПЛОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАГОРОДИ ЗОЛОТИЙ ОРДЕН «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ (ФОРМАТ А4). Див. розділ сайту «ФОТОАЛЬБОМ».

 

 

НАГОРОДИ ФОНДУ 1

3. НАГОРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАГОРОДИ ЗОЛОТИЙ ОРДЕН «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» (ФОРМАТ А4). ВИКОНАНО ЛАМІНУВАННЯМ МЕТАЛІК ЗОЛОТО.

НАГОРОДИ ФОНДУ 1