ЮРИДИЧНА АДРЕСА ФОНДУ:

49112, м. Дніпро, вул. Гаванська 4а

Телефон: (0562) 31-32-33

E-mail: blagofond2011@ukr.net

НАГОРОДИ ФОНДУ 4

1. ЗОЛОТА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата І премії вручається молодим педагогам, найкращим студентам та учням освітніх закладів – переможцям IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Лауреат I премії нагороджується золотою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії визначається ініціатором кожного нагородження.

Золота медаль лауреата I премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Медаль покривається позолотою і виготовляється із срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. В особливих випадках, за бажаннями ініціаторів нагородження, медаль може бути виготовлена із золота 585 проби. Колодка медалі покривається позолотою. Кожна медаль має клеймо чи срібла 925 проби, чи золота 585 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

НАГОРОДИ ФОНДУ 4    НАГОРОДИ ФОНДУ 4

2. СРІБНА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата ІІ премії вручається молодим педагогам, кращим студентам та учням освітніх закладів, які зайняли ІІ, ІІІ місця в IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад чи І місце в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад.

Лауреат IІ премії нагороджується срібною медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреата I премії і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Срібна медаль лауреата IІ премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Медаль виготовляється із срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі покрита сріблом. Кожна медаль має клеймо срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Нагороди зі срібла та бронзи темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла.

НАГОРОДИ ФОНДУ 4    НАГОРОДИ ФОНДУ 4

3. БРОНЗОВА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Медаль лауреата ІІІ премії вручається молодим педагогам, студентам та учням освітніх закладів, які зайняли ІІ, ІІІ місця в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад; випускникам 11 класу, які були претендентами на нагородження державними медалями, але не одержали їх за результатами ЗНО; учням, що закінчили 11 клас на відмінно, але не були претендентами на нагородження державними медалями.

Лауреат IIІ премії нагороджується бронзовою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреатів I та ІІ премій і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата IIІ премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Бронзова медаль виготовляється із бронзи, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі — бронзова. Кожна медаль має свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Нагороди зі срібла та бронзи темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла.

НАГОРОДИ ФОНДУ 4       НАГОРОДИ ФОНДУ 4
 
4. НАГОРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» (ФОРМАТ А4). ВИКОНАНО ЛАМІНУВАННЯМ МЕТАЛІК ЗОЛОТО.

НАГОРОДИ ФОНДУ 4