ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

НАГОРОДИ ФОНДУ 4

1. ЗОЛОТА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Золота медаль лауреата премії вручається на підставі постанови правління Фонду (Див. розділ сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Золота медаль лауреата премії вручається громадянам України які своєю працею створюють майбутнє України, молодим педагогам, найкращим студентам та учням освітніх закладів – переможцям IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Лауреат премії нагороджується золотою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії визначається ініціатором кожного нагородження.

Золота медаль лауреата премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Медаль виготовляється зі срібла 925 проби і покривається позолотою. Діаметр медалі — 26мм, товщина —  2мм. В особливих випадках, за бажаннями ініціаторів нагородження, медаль може бути виготовлена з золота 585 проби. Колодка медалі покривається позолотою. Кожна медаль має клеймо заводу-виробника, клеймо чи срібла 925 проби, чи золота 585 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

                                    НАГОРОДИ ФОНДУ 4     НАГОРОДИ ФОНДУ 4

2. СРІБНА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Срібна медаль лауреата премії вручається на підставі постанови правління Фонду (Див. розділ сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Срібна медаль лауреата премії вручається громадянам України які своєю працею створюють майбутнє України, молодим педагогам, кращим студентам та учням освітніх закладів, які зайняли ІІ, ІІІ місця в IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад чи І місце в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад.

Лауреат премії нагороджується срібною медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Срібна медаль лауреата премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Медаль виготовляється зі срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі покрита сріблом. Кожна медаль має клеймо заводу-виробника, клеймо срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Нагороди зі срібла темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла.

                                     НАГОРОДИ ФОНДУ 4    НАГОРОДИ ФОНДУ 4

3. БРОНЗОВА МЕДАЛЬ ЛАУРЕАТАІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».

Бронзова медаль лауреата премії вручається на підставі постанови правління Фонду (Див. розділ сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД»).

    Бронзова медаль лауреата премії вручається громадянам України які своєю працею створюють майбутнє України, молодим педагогам, студентам та учням освітніх закладів, які зайняли ІІ, ІІІ місця в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад; випускникам 11 класу, які були претендентами на нагородження державними медалями, але не одержали їх за результатами ЗНО; учням, що закінчили 11 клас на відмінно, але не були претендентами на нагородження державними медалями.

Лауреат премії нагороджується бронзовою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Бронзова медаль лауреата премії виготовляється на заводі — виготівнику орденів і медалей України та має статус всеукраїнської нагороди. Бронзова медаль виготовляється з бронзи, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі — бронзова. Кожна медаль має клеймо заводу-виробника і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні.

Порядок вручення медалі викладений у розділі сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Нагороди з бронзи темніють з часом. Рекомендується періодично користуватися засобом для чищення срібла.

                                   НАГОРОДИ ФОНДУ 4    НАГОРОДИ ФОНДУ 4
4. НАГОРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» (ФОРМАТ А4). ВИКОНАНО ЛАМІНУВАННЯМ МЕТАЛІК ЗОЛОТО.
                                      НАГОРОДИ ФОНДУ 4