ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ЦІЛІ ФОНДУ

Цілі Фонду – здійснення благодійної діяльності в системі освіти, здоровоохоронній та інших сферах діяльності.

Основне завдання в системі освіти – створення ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ ВДЯЧНОСТІ, яка складається з КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ, НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ФОНДУ та ПРАВЛІННЯ ФОНДУ. (Див. ПОЛОЖЕННЯ  «ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ»).

Фонд нагороджує освітні заклади України та працівників освіти України золотим орденом «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ», присвоює звання ЛАУРЕАТІВ І,ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» та «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585проби), срібних (925проби) та бронзових медалей, нагородних посвідчень та грошових премій і вручає Всеукраїнський знак «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І — ІІ ступенів. (Див. розділ сайту «ОСНОВНІ ПОДОЖЕННЯ»)

Фонд організовує, при необхідності, надання матеріальної допомоги викладачам, що знаходяться на пенсії та працюючим викладачам у випадках їх серйозних захворювань.

Фонд присвоює студентам і учням звання ЛАУРЕАТІВ І,ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» з врученням золотих (позолота срібла 925 проби), срібних (925 проби) та бронзових медалей і нагородних посвідчень.

Фонд має на меті надання матеріальної допомоги освітнім закладам Укріїни.