ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ПРОГРАМИ ФОНДУ

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДIЙНА ПРОГРАМА «УЧИТЕЛЕВІ — СЛАВА!!!»

(затверджена 01.09.2012 року)

 • Погодження з начальниками управлінь обласних, міських, районних відділів освіти діяльності Фонду в гімназіях, ліцеях, школах, позашкільних та дошкільних закладах на всій території України;
 • Погодження діяльності Фонду з керівниками освітніх закладів усіх типів;
 • Організація діяльності Фонду в середніх спеціальних освітніх закладах України;
 • Організація діяльності Фонду у вищих освітніх закладах України;
 • Створення КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ та організація їх діяльності;
 • Створення ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ ВДЯЧНОСТІ;
 • Нагородження освітніх закладів і працівників освіти золотим орденом «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ», присвоєння звання ЛАУРЕАТІВ I, ІІ та IІI ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» та «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» з врученням золотих ( 585 проби ), срібних ( 925 проби ) та бронзових медалей, нагородних посвідчень та грошових премій і вручення Всеукраїнського знака «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І — ІІ ступенів (золотого 585 проби та срібного 925 проби ), а також нагородження грамотою Фонду;
 • Присвоєння студентам та учням освітніх закладів звання ЛАУРЕАТІВ I, ІІ та IІI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» з врученням золотих ( позолота срібла 925 проби ), срібних ( 925 проби ) та бронзових медалей, нагородних посвідчень;
 • Організація, при необхідності, надання матеріальної допомоги викладачам, що знаходяться на пенсії та працюючим викладачам у випадках їх серйозних захворювань;
 • Організація надання матеріальної допомоги освітнім закладам України;
 • Вручення освітнім закладам професійно виготовлених, повноформатних, двосторонніх прапорів на постаментах.

  З 2012р., згідно з  програмою  «УЧИТЕЛЕВІ — СЛАВА!!!», Фонд працює над створенням ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ ВДЯЧНОСТІ (Див. разділи сайту «ЦІЛІ», «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ», підрозділи «ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ» ), яка складається з КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ, НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ФОНДУ та ПРАВЛІННЯ ФОНДУ. Комітети випускників створюються на громадських засадах і не мають юридичного зв’язку з Фондом і зі своїми освітніми закладами (Див. розділ сайту «СТРУКТУРА», «ПОЛОЖЕННЯ», підрозділ ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»). 

      Комітети випускників не перераховують на Фонд будь-які членські внески. Разом з комітетами випускників Наглядова рада і правління Фонду проводять активну благодійну діяльність і сприяють розвитку гуманітарної сфери України в галузі системи освіти і зміцненню її матеріально-технічної бази (Див. розділ  ОБЛІК ДІЯЛЬНОСТІ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ).»

  «Головною дієвою силою Фонду в системі освіти є КОМТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ  ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»). На  КОМІТЕТАХ ВИПУСКНИКІВ  ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ лежить відповідальність за надання допомоги своєму освітньому закладу і за турботу, при необхідності, про своїх викладачів, які знаходяться на пенсії, та про тих, які працюють.

  КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ створюються не для Фонду, а Фонд існує для реалізації благодійних ініціатив КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ. Випускники всіх років випуску делегують у КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ свого освітнього закладу по одному представнику від кожного випускного класу. Всі представники є членами КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ і обирають голову комітету та заступника голови комітету.

  КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ мають право виступати ініціаторами вручення своєму освітньому закладу та його керівництву золотого ордена «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ», присвоєння їм звання ЛАУРЕАТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби), (срібних 925 проби) та бронзових медалей, нагородних посвідчень та грошових премій, а також виступати ініціаторами присвоєння своїм викладачам, які працюють, і тим, які знаходяться на пенсії, звання ЛАУРЕАТІВ  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням медалей, нагородних посвідчень та грошових премій і вручення їм Всеукраїнського знака «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» . Поряд з КОМІТЕТАМИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ініціаторами нагороджень можуть виступати керівництва освітніх закладів, профспілкові комітети, опікунські ради, меценати (Див. розділи сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД» і «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ»).

  Ми розраховуємо на широкий всеукраїнський рух випускників, яким не байдужа доля викладачів, які так багато зробили для них.

  МЕРЕЖА КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ, НАГЛЯДОВА РАДА ТА ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СТВОРЮЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ.»

  Головною дієвою силою Фонду є КОМТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»). На них лежить відповідальність за надання допомоги своєму освітньому закладу і за турботу, при необхідності, про своїх викладачів, які знаходяться на пенсії та працюючих викладачів.

  КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ створюються не для Фонду, а Фонд існує для реалізації благодійних ініціатив КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ. Випускники всіх років випуску делегують у КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ свого освітнього закладу по одному представнику від кожного випускного класу. Всі представники є членами КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ і обирають голову комітету та заступника голови комітету.

  КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ мають право виступати ініціаторами вручення своєму освітньому закладу та його керівництву золотого ордена «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ», присвоєння їм звання ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби), (срібних 925 проби) та бронзових медалей, нагородних посвідчень та грошових премій, а також виступати ініціаторами присвоєння своїм викладачам, які працюють, і тим, які знаходяться на пенсії, звання ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням медалей, нагородних посвідчень та грошових премій і вручення їм Всеукраїнського знака «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І-ІІ ступенів. Поряд з КОМІТЕТАМИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ініціаторами нагороджень можуть виступати керівництва освітніх закладів, профспілкові комітети, батьківські комітети, опікунські ради, спонсори (Див. розділи сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД» і «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ»).

  Ми розраховуємо на широкий всеукраїнський рух випускників, яким не байдужа доля викладачів, які так багато зробили для них.

  МЕРЕЖА КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ, НАГЛЯДОВА РАДА ТА ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СТВОРЮЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ.

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДIЙНА ПРОГРАМА «ГЕРОЇ В БІЛИХ ХАЛАТАХ»

08.04.2020 р. Правління Фонду затвердило Всеукраїнську благодійну програму «ГЕРОЇ В БІЛИХ ХАЛАТАХ», відповідно до якої Фонд нагороджує медичних працівників, які брали активну участь у боротьбі з коронавірусною інфекцією.

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА «ПРОФСПІЛКАМ УКРАЇНИ»

20.10.2020 р. Правління Фонду затвердило Всеукраїнську програму «ПРОФСПІЛКАМ УКРАЇНИ», на основі якої Фонд здійснює свою діяльність в системі профспілок України.»