ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД

    1. Ініціатор нагородження складає «ПОДАННЯ НА НАГОРОДЖЕННЯ» (Див. зразок у розділі сайту «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ»). У Поданні необхідно надати українською мовою в називному відмінку повну назву юридичної особи – номінанта чи П.І.Б. фізичної особи — номінанта, коротку інформацію про юридичну чи фізичну особу. Необхідно, відповідно до вимог податкової служби, разом з «Поданням на нагородження» надати на кожного номінанта — фізичну особу на електронну пошту Фонду ксерокопії паспорта (серія, номер, коли і ким виданий) та ідентифікаційного номера. Подання повинно бути відправлене на електронну пошту Фонду — blagofond2011@ukr.net

2. Наглядова рада Фонду вивчає «ПОДАННЯ НА НАГОРОДЖЕННЯ» номінанта, перевіряє його легітивність та дає своє погодження Правлінню Фонду на нагородження.

3. Правління Фонду приймає рішення і оформляє «ПОСТАНОВУ ПРО ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

4. Нагородження здійснюються за рахунок їх ініціаторів (закладів, установ, підприємств, профспілкових комітетів, меценатів, випускників минулих років, опікунських рад…). Державні структури не мають права здійснювати платежі на благодійні фонди. Ініціатор нагородження уточнює у керівництва Фонду вартість нагород на період оплати. Фінансові кошти на нагородження перераховуються на реквізити, вказані в розділі сайту «ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ».

5. Правління Фонду відправляє одержані фінансові кошти на завод – виробник нагород та на типографію, які виготовляють нагороди, нагородні посвідчення та дипломи.

6. Протягом 30 днів з дати одержання фінансових коштів правління Фонду пересилає «Новою поштою» нагороди, нагородні посвідчення та дипломи.

7. Зазвичай, нагородження золотим орденом і золотими медалями (585 проби) проводить голова правління Фонду, члени праління Фонду, члени наглядової ради Фонду або ініціатори нагороджень від імені Фонду. Нагородження усіма іншими нагородами проводять від імені Фонду ініціатори нагороджень. Якщо нагороду вручає ініціатор нагородження, то він зачитує Постанову правління Фонду про нагородження та прикріплює нагороду на груди номінанту. Нагороди Фонду в футлярах не вручаються.

8. Відповідно до ПОЛОЖЕНЬ ПРО НАГОРОДИ ФОНДУ фізичній особі – номінанту вручається нагорода і нагородне посвідчення. Юридичній особі вручається нагорода, нагородне посвідчення та настінний диплом (Див.  «НАГОРОДИ ФОНДУ»).

9. Відповідно до ПОЛОЖЕНЬ ПРО НАГОРОДИ ФОНДУ фізичні особи – номінанти нагороджуються нагородами, нагородними посвідченнями та грошовими преміями. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень і здійснюються за їх рахунок. Розмір премій визначають ініціатори.