ЮРИДИЧНА АДРЕСА ФОНДУ:

49112, м. Дніпро, вул. Гаванська 4а

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД

    1. Ініціатор нагородження складає, у довільній формі, на ім’я голови правління Фонду «ПОДАННЯ НА НАГОРОДЖЕННЯ» (Див. зразок у розділі сайту «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ»). У Поданні необхідно надати українською мовою в називному відмінку повну назву юридичної особи – номінанта чи П.І.Б. фізичної особи — номінанта, коротку інформацію про юридичну чи фізичну особу. Відповідно до вимог податкової служби необхідно для фізичної особи надати його паспортні дані (серія, номер, коли і ким виданий) та надіслати електронною поштою ксерокопію ідентифікаційного номера. В поданні потрібно вказати дату нагородження, адресу доставки нагород (населенний пункт, номер відділення Нової пошти), прізвище, ім’я, по батькові одержувача, мобільний телефон одержувача. Подання повинно бути відправлене на електронну пошту Фонду — blagofond2011@ukr.net

2. Наглядова рада Фонду вивчає «ПОДАННЯ НА НАГОРОДЖЕННЯ» номінанта, перевіряє його легітивність та дає своє погодження Правлінню Фонду на нагородження.

3. Правління Фонду приймає рішення і оформляє «ПОСТАНОВУ ПРО ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

4. Нагородження здійснюється за рахунок залучених коштів ініціаторами нагороджень — випускниками минулих років випуску, меценатами, освітнім закладами, профспілковими комітетами, батьківськими комітетами… Ініціатор нагородження уточнює у керівництва Фонду вартість нагород на період оплати. Фінансові кошти на нагородження перераховуються на реквізити, вказані в розділі сайту «ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ». Державні структури не мають права здійснювати платежі на благодійні фонди.

5. Правління Фонду відправляє одержані фінансові кошти на завод – виробник нагород та на типографію, які виготовляють нагороди, нагородні посвідчення та дипломи.

6. Протягом 30 днів з дати одержання фінансових коштів правління Фонду пересилає «Новою поштою» нагороди, нагородні посвідчення та дипломи.

7. Зазвичай, нагородження золотим орденом і золотими медалями (585 проби) проводить голова правління Фонду, члени праління Фонду, члени наглядової ради Фонду або ініціатори нагороджень від імені Фонду. Нагородження усіма іншими нагородами проводять від імені Фонду ініціатори нагороджень. Якщо нагороду вручає ініціатор нагородження, то він зачитує Постанову правління Фонду про нагородження та прикріплює нагороду на груди номінанту. Нагороди Фонду в футлярах не вручаються.

8. Відповідно до ПОЛОЖЕНЬ ПРО НАГОРОДИ ФОНДУ фізичній особі – номінанту вручається нагорода і нагородне посвідчення. Юридичній особі вручається нагорода, нагородне посвідчення та диплом (Див.  «НАГОРОДИ ФОНДУ»).

9. Відповідно до ПОЛОЖЕНЬ ПРО НАГОРОДИ ФОНДУ фізичні особи – номінанти нагороджуються нагородами, нагородними посвідченнями та грошовими преміями. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень і здійснюються за їх рахунок. Розмір премій визначають ініціатори.