Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

1. КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (КОМІТЕТИ) є автономними структурними підрозділами Благодійного фонду. Вони є головною діючою силою Фонду. На комітетах лежить відповідальність за турботу про своїх вчителів, працюючих та тих, що перебувають на пенсії, та за надання фінансової підтримки своїм школам.

2.  СКЛАД КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ:

• голова комітету;
• заступник  голови комітету;
• члени комітету.

Кількість членів комітету не обмежена.

3.  ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ:

На вечорах зустрічі випускників всі випускні класи всіх років випуску, в тому числі обов'язково і випускні класи поточного року, делегують по одному чи по два представники на посаду членів комітету. Відразу після обрання всі члени комітету віддаляються в окрему кімнату для обговорення плану роботи,  виборуг голови комітету і його заступника. Не рекомендується обирати голову комітету із випускників, працюючих у своєму навчальному закладі. Перевибори голови комітету і заступника голови комітету проводяться один раз на три роки на засіданні комітету в процесі вечора зустрічі випускників, після обрання і перевиборів членів комітету. Члени комітету обираються і перевибираються один раз на рік на вечорі зустрічі випускників.

Голова і заступник голови реєструються Благодійним фондом і кожному видається посвідчення.

Якщо в навчальному закладі на минулому вечорі зустрічі випускників не був створений КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, то допускається створення тимчасового КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ з обранням тимчасового голови комітету і тимчасового  заступника голови комітету на час до наступного вечора зустрічі випускників. Тимчасовий КОМІТЕТ підлягає переобранню в повному складі на наступному вечорі зустрічі випускників. Тимчасовий КОМІТЕТ має право організувати будь-яка ініціативна група випускників конкретного навчального закладу, чисельністю не менше ніж три особи.

Тимчасовий голова комітету повинен у десятидобовий строк  письмово повідомити про створення тимчасового  КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ директора навчального закладу  та голову правління Благодійного фонду.

4.  ПРАВА ГОЛОВИ КОМІТЕТУ:

Голова КОМІТЕТУ має право бути обраним у члени Благодійного фонду на загальних зборах Фонду. Голова КОМІТЕТУ, як член Фонду, може бути вибраний у керівні органи Фонду.  В такому випадку він повинен звільнити посаду голови комітету.

5. ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ КОМІТЕТУ:

  • проводити засідання комітету  за необхідністю;

  • організовувати роботу комітету по преміюванню своїх вчителів та надання їм матеріальної допомоги за необхідністю;

  • організовувати роботу комітету по наданню фінансової підтримки  своїй школі;

  • організовувати перерахування випускниками, меценатами, спонсорами, підприємствами фінансових коштів на розрахунковий рахунок комітету випускників свого навчального закладу для Вічного фонду навчального закладу (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО БЛАГОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ НА РАХУНОК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ»). КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ одноосібно розпоряджається всіма фінансовими коштами школи ;

  • голова КОМІТЕТУ повинен працювати в тісній співпраці з директором навчального закладу, завучем та завучем з виховної роботи;

Безпосередньо з завучем з виховної роботи голова комітету організовує в рамках вечора зустрічі випускників нагородження лауреатів премій медалями та грошовими преміями. На вечорі зустрічі випускників голова КОМІТЕТУ щорічно зачитує «ЗАКЛИК-72», дає інформацію про Благодійний фонд, його цілі і задачі та звітує перед випускниками навчального закладу про зроблену комітетом роботу за рік. Після виступу голови КОМІТЕТУ він та члени комітету разом з учнями випускних класів поточного року вручають кожному випускнику, присутньому в залі, листівку Фонду «ЗАКЛИК-72» з фінансовими реквізитами Благодійного фонду (Див. «Листівка Фонду»).
Голова КОМІТЕТУ разом з завучем з виховної роботи та активістами навчального закладу, в першу чергу з членом (членами) КОМІТЕТУ від випускного класу поточного року, виробляють і періодично обновлюють шкільний стенд Благодійного фонду ( Див. «ШКІЛЬНИЙ СТЕНД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ») і розміщують його на видному місці в школі;

  • голова КОМІТЕТУ разом з членами комітету вручають в робочому порядку, за необхідістю, індивідуальну матеріальну допомогу вчителям;

  • голова КОМІТЕТУ надає в правління Фонду свої дані і дані про членів комітету (ПІБ, почтову адресу, контактні телефони, мобільний та електронну адресу). У випадку кадрових змін у складі комітету, голова комітету письмово повідомляє про це правління Фонду і дає оновлені дані в 10 - денний строк.

6. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ КОМІТЕТУ:

  • члени комітету мають право приймати участь у засіданнях комітету, вибирати голову комітету, заступника голови комітету та бути обраними головою комітету та заступником  голови комітету;

  • члени комітету зобов’язані приймати участь у роботі комітету, сприяти досягненню мети Благодійного фонду у власній школі.