Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

Вічний фонд учбового закладу – це фінансові кошти випускників минулих років учбового закладу, що акумулюються на депозитному рахунку для здійснення за рахунок річних відсотків щорічної фінансової підтримки свого учбового закладу та надання, за необхідністю, матеріальної допомоги педагогам-ветеранам.

Вічний фонд учбового закладу створюється за рішенням КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ конкретного учбового закладу. Правління Благодійного фонду відкриває окремий розрахунковий рахунок для кожного конкретного учбового закладу. До цього розрахункового рахунку відкривається депозитний рахунок для зберігання фінансових коштів Вічного фонду учбового закладу і отримання депозитних відсотків. Дана схема роботи узгоджена з обслуговуючим банком.

Метою створення Вічного фонду учбового закладу є накопичування з часом на депозитному рахунку учбового закладу достатньої суми фінансових коштів для проведення щорічних благодійних акцій на відсотки від депозиту. До накопичення достатньої суми фінансових коштів рекомендується щорічні відсотки по депозиту перераховувати на зростання тіла депозиту. Рішення з данного питання приймає КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ УЧБОВОГО ЗАКЛАДУ. Як правило, зняття відсотків по депозиту проводиться раз на рік перед Вечором зустрічі випускників або перед Днем працівника освіти України для щорічної підтримки свого учбового закладу та надання, за необхідністю, благодійної допомоги педагогам-ветеранам. У випадку екстреної необхідності відсотки по депозиту знімаються достроково.

КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ УЧБОВОГО ЗАКЛАДУ має право зняти фінансові кошти з депозитного рахунку Вічного фонду учбового закладу повністю або частково, або закрити його. Для цього КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ УЧБОВОГО ЗАКЛАДУ повинен поставити питання на голосування випускників на Вечорі зустрічі випускників. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього віддадуть голоси не менш ніж ¾ випускників, що були присутніми на Вечорі зустрічі випускників. Присутність на голосуванні представника керівництва Благодійного фонду обов’язкова. В іншому випадку рішення вважається недійсним. У випадку екстреної необхідності в знятті фінансових коштів з депозитного рахунку повністю або частково КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ УЧБОВОГО ЗАКЛАДУ подає заяву на ім’я голови правління з докладним обґрунтуванням свого рішення. Якщо правління схвалить рішення та наглядова рада узгодить схвалення рішення, фінансові кошти знімаються з депозитного рахунку Вічного фонду учбового закладу та перераховуються по реквізитам, вказаним у заяві КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ УЧБОВОГО ЗАКЛАДУ.

Керівництво Благодійного фонду не має права розпоряджатися фінансовими коштами Вічного фонду учбового закладу (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» та ПОЛОЖЕННЯ «ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ»).

До 5 січня кожного року КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ УЧБОВОГО ЗАКЛАДУ робить звірення з правлінням Благодійного фонду суми фінансових коштів, що знаходяться на депозитному рахунку Вічного фонду учбового закладу.