Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВОЛОНТЕРІВ ЧИСТОГО СЕРЦЯ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВОЛОНТЕРІВ ЧИСТОГО СЕРЦЯ»

Волонтерська діяльність в Україні здійснюється відповідно до Цивільного Кодексу України.

Волонтери чистого сердця - добровільні помічники Добродійного Фонду, що підтримують ідею вдячності і турботи про вчителів України і практично сприяючі втіленню в життя завдань Фонду.

Волонтери чистого серця покликані перетворити ідею Фонду на Всеукраїнський рух людей доброї волі. Створення Всеукраїнськой Системи Вдячності (Див.ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ») без широкої підтримки народу України, неможливо. Ми всі разом повинні явити приклад для нових поколінь гідний наслідування і розвитку. Весь народ України- випускники навчальних закладів або майбутні випускники. Культивування в суспільстві принципів Любові і Добра сприяє перетворенню Української нації.

Найчудовіша ідея без активного втілення в життя не життєздатна. Всі благі побажання залишаються порожніми словами, без цілеспрямованої реалізації їх в практичній діяльності.

Наша загальна задача - поширювати діяльність Добродійного Фонду по всій Україні, створювати КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ в кожній школі, в кожному навчальному закладі, надавати конкретне сприяння головній силі Добродійного Фонда, що діє, КОМІТЕТАМ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ в наданні допомоги і підтримки вчителям, що працюють і знаходяться на пенсії, в організації матеріальної бази для добродійної діяльності Вічних Фондів Навчальних закладів (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»).

Не треба сидіти і чекати доручень. Необхідна ініціатива кожного в безбережному морі вдячності. Треба пропонувати свої ідеї і свою допомогу. Справа ця всенародна і успіх його залежить від активності мас. Якщо це буде мляво поточним процесом, приреченим на вимирання,то стане загальнонародним рухом.

Ми всі маємо бути ентузіастами Доброї Волі, інакше світ довкола нас не зміниться до кращого.

Вчитель спрадавна шаноблива професія. Без якої передача досвіду поколінь була б немислима. Низько вкланяємося своїм вчителям і своїми словами і своїми справами, що йдуть від чистого серця.