ЮРИДИЧНА АДРЕСА ФОНДУ:

49112, м. Дніпро, вул. Гаванська 4а

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ (2020р.)

    ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ «ВДЯЧНICТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДIЯ.» (Сайт nadiya2011.org) пропонує нагородити Ваших педагогів ЗОЛОТИМ ОРДЕНОМ «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» (позолочене срібло 925 проби з 12 камінцями цирконію) чи присвоїти їм ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ, ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ»,  чи «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби), срібних (925 проби), бронзових медалей, чи вручити ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗНАКИ «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І ступеня (золото 585 проби), ІІ ступеня (позолота срібла 925 проби). Фотографії нагород викладено на сайті в розділах «НАГОРОДИ ФОНДУ», «ФОТОАЛЬБОМ». Порядок нагороджень викладено на сайті Фонду, в розділі «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД». Разом з медалями лауреатів премій можуть вручатися безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони набувають статус  премії Всеукраїнського благодійного фонду.
Ми пропонуємо Вашим кращим учням або студентам присвоїти ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ, ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» з врученням золотих (позолота срібла 925 проби), срібних (925 проби), бронзових медалей і нагородних посвідчень.
ЦЕ НЕ КОМЕРЦІЙНИЙ ПРОЕКТ!!! Наш Фонд зареєстрований у «Реєстрі неприбуткових організацій» і не має права займатися комерційною діяльністю (Див. розділ сайту nadiya2011.org  «ПРО ФОНД»).
Нагороди виготовляються на заводі – виробнику орденів і медалей України та мають статус всеукраїнських нагород. На кожній нагороді нанесено клеймо проби металу та свій заводський номер, який вказується в нагородному посвідченні. Це не державні нагороди, і надбавки до пенсій учителям-ветеранам вони не забезпечують. Але не хлібом єдиним живее людина, і особливо вчитель. Можуть бути різні думки про те, чи потрібні нагороди. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих учителів – ветеранів і працюючих учителів. Що їм дорожче: подарунок чи всеукраїнська нагорода? Нагорода – це вдячність і визнання на все життя! У кожного керівника на багато більше гідних нагородження, ніж є можливість їх нагородити. 

   На жаль, наш Фонд не має фінансової можливості вручити за свій рахунок нагороди педагогам більш як в 30 тис. навчальних закладах України. Всі нагородження проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень (випускників минулих років випусків, меценатів, фондів, опікунських рад, профспілок,..). У разі, коли ініціаторами нагороджень віступають батьківські комітети немає збору фінансових коштів батьків. За бажанням вони оплачують вартість нагород минуючи школу на пряму, на разрахунковий рахунок Фонду.

     Вартість нагороджень подано на сайті Фонду в розділі «ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ».
     Всеукраїнський благодійний фонд випускників «Вдячність. Визнання. Надія.» за вісім років роботи вручив 440 нагород у 155 навчальних закладах від дитячого садку до академії та університету в 24 областях України. Перелік усіх освітніх закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду, в розділі «ПЕРЕЛІК ЗАКЛАДІВ, УСТАНОВ, ПІДПРИЄМСТВ». Діяльність Фонду освітлена в 79 публікаціях преси, в 25 телевізійних програмах і в 2 книгах.
     ПРОСИМО ВАС ПЕРЕДАТИ НАШЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВИПУСКНИКІВ ДВОМ-ТРЬОМ СОЦІАЛЬНО АКТИВНИМ ВИПУСКНИКАМ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ І ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧЛЕНІВ БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ (Див. розділ сайту «ЗВЕРНЕННЯ»).

З повагою,
Засновник Фонду — доктор філософії, Дійсний Член МАБЕТ Родіонов В’ячеслав Анатолійович 0503203677, e-m: blagofond2011@ukr.net