ЮРИДИЧНА АДРЕСА ФОНДУ:

49112, м. Дніпро, вул. Гаванська 4а

Телефон: (0562) 31-32-33

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВИПУСКНИКІВ ВИЩИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ (2019р.)

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ!

Турбота про ВЧИТЕЛІВ НАРОДУ УКРАЇНИ – всеукраїнська справа. Наша держава переживає важкі часи. Не одержують належного фінансування навчальні заклади. Не самі по собі ви досягли висот у розвитку та становище в суспільстві. Вас роками вчили ваші вчителі, дякуючи кому, ви стали тими, ким стали. У вас їх праця, їх турбота, їх доброта.

Ми закликаємо всіх небайдужих згуртуватися навколо потреб та турбот своїх навчальних закладів, своїх учителів та особливо вчителів – ветеранів, які потребують вашої допомоги. Зараз тяжко всім, але треба пам’ятати про тих, кому важче, ніж вам.  Допомагати потрібно вчителям – ветеранам саме зараз, а не потім, коли може бути вже пізно.  Говорити про вдячність  і бути вдячними – велика різниця.

Ми пропонуємо вам на урочистому заході, присвяченому ювілею Вашого навчального закладу виступити ініціаторами нагороджень Вашого   навчального  закладу як юридичної особи, його керівника та педагогів ЗОЛОТИМ ОРДЕНОМ «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» (позолочене срібло 925 проби з 12 камінцями цирконію) чи  присвоїти їм ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ  І, ІІ, ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ  ОСВІТИ УКРАЇНИ», чи «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби),  срібних (925 проби), бронзових медалей, чи вручити ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗНАКИ «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І ступеня (золото 585 проби), ІІ ступеня (позолота срібла 925 проби).

Всі нагороди виготовляються на заводі — виробнику орденів і медалей України та мають статус всеукраїнських нагород. На кожній нагороді нанесено клеймо проби металу та свій заводський номер, який указується в нагородному посвідченні. Юридичним особам додатково видаються настінні дипломи. Фотографії нагород та дипломів викладені на сайті Фонду nadiya2011.org у розділах «НАГОРОДИ ФОНДУ», «ФОТОАЛЬБОМ» (Додаємо). Порядок нагороджень викладений на сайті Фонду, в розділі «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Можуть бути різні думки про те, чи потрібні нагороди. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих учителів – ветеранів і працюючих учителів. Що їм дорожче: подарунок чи всеукраїнська нагорода? Нагорода – це вдячність і визнання на все життя!

Ми закликаємо випускників минулих років випусків разом з медалями лауреатів премії вручати безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони набувають статусу премії Всеукраїнського благодійного фонду. Всі нагородження проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень. Вартість нагородження викладена на сайті nadiya2011.org у розділі «ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ» (Додаємо).

Це не комерційний проект! Наш Фонд зареєстрований  у «Реєстрі неприбуткових організацій», він  не має права займатися комерційною діяльністю (Див. розділ сайту  «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД»).

Всеукраїнський благодійний фонд випускників «Вдячність. Визнання. Надія.» за сім років роботи вручив 395 нагород у 133 навчальних закладах від дитячого садка до академії у 23 областях України. Перелік усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду, в розділі «ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ». Діяльність Фонду освітлена  в 75 публікаціях преси, в 25 телевізійних програмах і в 2 книгах.