ЮРИДИЧНА АДРЕСА ФОНДУ:

49112, м. Дніпро, вул. Гаванська 4а

Телефон: (0562) 31-32-33

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД

                КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД                                     ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.»               ІМ. ОЛЕНИ МИКОЛАЇВНИ ЛУПАШКО

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ «ВДЯЧНІСТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДІЯ.» імені Лупашко Олени Миколаївни створений 20 жовтня 2011 року.

Фонд названий ім’ям простої сільської вчительки — викладача від Бога, яких багато тисяч у всіх куточках України. Ми хотіли б, щоб всі вони були нагороджені за заслугами!

Фонд заснований за ініціативою випускників багатьох середніх та вищих освітніх закладів України для втілення ідей подяки ВЧИТЕЛЯМ НАРОДУ УКРАЇНИ і освітнім закладам.

    Фонд зареєстрований у Міністерстві юстиції України «Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації 20 жовтня 2011р. №0463». Фонд є неприбутковою організацією (Рішення податкової інспекції №443 від 28 листопада 2011 року «Про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій»). Фонд не може займатися комерційною діяльністю і одержувати прибуток. Це не комерційний проект!

Фонд здійснює, на суспільних засадах, добродійну діяльність у всій системі освіти України, від ясел-садків до академій і університетів. Основні положення діяльності Фонду визначені в розділі сайту «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ».

Фонд отримав право діяльності по всій Україні на підставі Закону України «Про благодійну діяльність і благодійні організаціі» №5073-6 від 05.07.2012р. розділ 3, ст. 11, пункт 3.

Фонд затвердив Всеукраїнську благодійну програму «УЧИТЕЛЕВІ — СЛАВА!!!», відповідно до якої здійснює свою діяльність (Див. розділи сайту «ПРОГРАМА», «ДІЯЛЬНІСТЬ»).

Відповідно до законодавства України Фонд не бере участі в політичному житті країни і не підтримує ніякі політичні сили.

Основне завдання Фонду – створення ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ ВДЯЧНОСТІ, яка складається із КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ, ПРАВЛІННЯ ФОНДУ та НАГЛЯДОВОЇ РАДИ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ»). КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ не мають юридичних зв’язків зі своїми освітніми закладами. КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ не вносять ніяких фінансових коштів у Фонд.

Фонд створений, в першу чергу, для нагородження і преміювання викладачів та освітніх закладів України, а також організації, при необхідності, допомозі освітнім закладам, викладачам, які знаходяться на пенсії та працюючим викладачам. Також Фонд вручає нагороди громадянам України, які стали її гордістю, випускникам минулих років випусків, студентам та учням, які стали гордістю своїх освітніх закладів. Всі благодійні акції здійснюються за рахунок їх ініціаторів (випускників минулих років випусків, меценатів, приватних освітніх закладів, профспілкових комітетів, батьківських комітетів…).

Державні структури не мають права здійснювати платежі на благодійні фонди.

Фонд заснував:

— для нагородження керівництва Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти, для нагородження найкращих освітніх закладів як юридичних осіб, керівництва освітніх закладів, найкращих педагогів освітніх закладів, для нагородженнявидатних громадян України — ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАГОРОДУ ЗОЛОТИЙ ОРДЕН «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» (позолота срібла 925 проби з 12 камінцями цирконію) (Див. розділи сайту «НАГОРОДИ ФОНДУ 1», «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД», «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ», «ФОТОАЛЬБОМ»);

— для нагородження керівництва Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти, для нагородження освітніх закладів як юридичних осіб, керівництва освітніх закладів, педагогів освітніх закладів, для нагородження громадян України, які стали її гордістю, випускників минулих років випусків, які стали гордістю своїх освітніх закладів — ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби), срібних (925 проби) та бронзових медалей (Див. розділи сайту «НАГОРОДИ ФОНДУ 2», «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД», «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ», «ФОТОАЛЬБОМ»);

— для нагородження керівництва Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти, для нагородження освітніх закладів як юридичних осіб, керівництва освітніх закладів, педагогів освітніх закладів —ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби), срібних (925 проби) та бронзових медалей (Див. розділи сайту «НАГОРОДИ ФОНДУ 3», «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД», «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ», «ФОТОАЛЬБОМ»);

— для нагородження молодих педагогів України, студентів та учнів освітніх закладів — ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» з врученням золотих (позолота срібла 925 проби), срібних (925 проби) та бронзових медалей. (Див. розділи сайту «НАГОРОДИ ФОНДУ 4», «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД», «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ», «ФОТОАЛЬБОМ»);

— для нагородження керівництва Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти, для нагородження освітніх закладів як юридичних осіб, керівництва освітніх закладів, педагогів освітніх закладів, працівників освітніх закладів не педагогічної посади, для нагородження громадян України, які сдійснюють добри справи, випускників минулих років випусків, які проявляють турботу за свої освітні заклади і за своїх педагогів, меценатів — юридичних осіб, меценатів — фізичних осіб, працівників Фонду — ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗНАКИ: «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І СТУПЕНЯ (585 проби золота), «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» ІІ СТУПЕНЯ (позолота срібла 925 проби). (Див. розділи сайту «НАГОРОДИ ФОНДУ 5», «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД»,«ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ», «ФОТОАЛЬБОМ»).

До нагород можуть видаватися грошові премії. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Юридичним особам разом з нагородними посвідченнями вручаються настінні ДИПЛОМИ ЛАУРЕАТІВ (Див. розділи сайту «НАГОРОДИ ФОНДУ», «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД», «ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ»). Нагороди фонду виготовляються на заводі — виготівнику орденів та медалей України і мають статус всеукраїнських нагород. На кожну нагороду видається заводський сертифікат. Кожна нагорода має клеймо проби металу і заводський номер, відповідно до якого оформляється нагородне посвідчення. Порядок нагородження та його вартість розміщено в розділах сайту «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД» та «ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ».

Це не державні нагороди і надбавки до пенсій викладачам — ветеренам вони не забезпечують. Але не хлібом єдиним живе людина, і особливо викладач. Це нагороди вдячності та визнання, в першу чергу, випускників минулих років випусків (Що може бути дорожче?), заради яких десятиліттями трудились викладачі. Це «НАРОДНІ» НАГОРОДИ! Не розпещені наші викладачі нагородами.

Фонд вже вручив 430 нагород в 23 областях України в 146 освітніх закладах від дитячого садка до академії та університету. У тому числі 7 орденів (орден заснований у 2017р.), 373 медалі (10 золотих 585 проби; 2 срібних 925 проби, покритих позолотою; 277 срібних 929 проби та 84 бронзові) і 50 знаків «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» (3 золотих 585 проби; 46 срібних, покритих позолотою; 1 срібний 925 проби).

Крім того Фондом було вручено два ШКІЛЬНИХ ПРАПОРИ.

Перелік всіх освітніх закладів України, в яких відбулись нагородження, приведений у розділі сайту «ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ». Діяльність фонду освітлена в 77 публікаціях преси, в 25 телевізійних програмах і в 2 книгах (Див. розділи сайту «ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ»,«ДІЯЛЬНІСТЬ»).

За бажанням КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ, ПРАВЛІННЯ ФОНДУ відкриває для них розрахункові та депозитні рахунки. На депозитних рахунках акумулюються фінансові кошти випускників конкретних освітніх закладів — ВІЧНІ ФОНДИ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»). Якщо КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ не виявив бажання відкрити свої розрахунковий і депозитний рахунки, то добровільні перерахування випускників у ВІЧНИЙ ФОНД свого освітнього закладу надходять до спільних розрахункового і депозитного рахунків Фонду та окремо враховуються для конкретного освітнього закладу в розділі сайту «ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ».

Тіло депозиту недоторканне (Принцип Нобелівської премії). Витрачанню підлягають тільки річні відсотки, як правило, до Вечора зустрічі випускників та до Дня Працівника освіти України. Розпоряджаються ВІЧНИМ ФОНДОМ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНЬОГО ЗАКЛАДУ виключно КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ цих ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ. Ні ПРАВЛІННЯ ФОНДУ, ні НАГЛЯДОВА РАДА не мають права розпоряджатися ВІЧНИМИ ФОНДАМИ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ. Кожна гривня випускників і через 10, і через 30, і через 50 років вічно буде служити справі вдячності та турботі про викладачів та навчальні заклади (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ФІНАНСОВУ БЕЗПЕКУ»).

ВСЕУКРАЇНСЬКА СИСТЕМА ВДЯЧНОСТІ заснована на благородних ідеях Фонду та здійснює свою діяльність на всій території України.

Керівництво Фонду.

РЕЄСТРАЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ:

  • «Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» від 28 жовтня 2011 року №1 224 102 0000 053433.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД

  • «Свідоцтво про державну реєстрацію благодійної організації» від 20 жовтня 2011 року №0463.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД

  • «Рішення про внесення до/з Реєстру неприбуткових установ та організацій » від 28 листопада 2011 року №443.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД