Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНИЙ ФОНД УКРАЇНИ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНИЙ ФОНД УКРАЇНИ»

Вічний Фонд України - це фінансовий засіб Благодійного Фонду, акумульований на депозитному рахунку з метою отримання щорічних депозитних відсотків для здійснення загальноукраїнських благодійних акцій (проведення загальноукраїнських форумів, нагороджень медалями Лауреатів Премій робітників Міністерства освіти, Обласні, Міські, Районні та інші відділи освіти).

Вічний фонд України створюється за рішенням Керівництва Благодійного Фонду за узгодженням з Наглядовою Радою (Див. "Рішення  Керівництва Благодійного фонду від 11.11.2011 р").

Метою створення Вічного Фонду України є накопичення, з часом, на депозитному рахунку достатньої кількості фінансових коштів для проведення щорічних загальноукраїнських благодійних акцій на відсотки від депозиту.

До накопичення достатньої кількості фінансових коштів є доцільним відсотки по депозиту перераховувати на збільшення тіла депозиту. Рішення по депозиту приймає Керівництво Благодійного Фонду за узгодженням з Наглядовою Радою.

Перерахування фінансових коштів на рахунок Вічного Фонду України та розпорядження ними проводиться згідно з ПОЛОЖЕННЯМ "ПРО БЛАГОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ НА РАХУНОК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ".