Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ФІНАНСОВУ БЕЗПЕКУ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ФІНАНСОВУ БЕЗПЕКУ»

Благодійний фонд заснований людьми доброї волі на власні кошти з благодійною метою створити Всеукраїнську систему вдячності для преміювання, допомоги вчителям України та надання фінансової підтримки навчальним закладам (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ»).

Нашим завданням є матеріалізація в соціумі України принципів Любові та Доброти, проявлених в турботі про вчителів.

Благодійний Фонд «ВДЯЧНІСТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДІЯ.» імені Лупашко Олени Миколаївни зареєстрований  Міністерством Юстиції України  і знаходиться під його контролем.
Фонд  зареєстрований в Реєстрі неприбуткових організацій і не має права отримувати прибуток від своєї роботи.
Відповідно до нині чинним податковим законодавством України благодійні фонди не мають жодних податкових пільг.
Фінансову діяльність правління Фонду контролює Наглядова рада. Рішення правління щодо фінансових коштів обов’язково письмово узгоджуються з Наглядовою радою. Рішення без узгодження не дійсні.

Для КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ кожного конкретного НАВЧАЛЬНГО ЗАКЛАДУ відкривається окремий розрахунковий рахунок. До цього розрахункового рахунку відкриваються терміновий депозитний рахунок та поточний депозитний рахунок для вічного збереження фінансових коштів та отримання депозитних відсотків. На депозитних рахунках створюється Вічний Фонд Школи. Тіло депозитiв недоторканне. Зняттю підлягають тільки депозитні відсотки. Всі фінансові кошти, що надходять на розрахунковий рахунок школи перераховуються протягом 5 банківських днів на депозитнi рахунки Вічного фонду свого навчального закладу.

Всіма фінансовими засобами КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНГО ЗАКЛАДУ розпоряджається виключно КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНГО ЗАКЛАДУ. Ні Правління Фонду, ні Наглядова рада не мають права розпоряджатися фінансовими засобами КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ. Кожен Голова КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ отримує банківський пароль за допомогою якого він може в будь-який час ознайомитися з станом свого рахунку і з станом головного рахунки всього благодійного фонду.

Станом на 1 травня кожного року Правління публікує на сайті Фонду фінансову звітність за рік у форматі річного звіту. Звіт щорічно заслуховується на загальних зборах членів Фонду.