ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВОЛОНТЕРІВ ЧИСТОГО СЕРЦЯ»

Волонтерська діяльність в Україні здійснюється відповідно до Цивільного Кодексу України.

Волонтери чистого сердця — добровільні помічники Фонду, що підтримують ідею вдячності і турботи про вчителів і про освітні заклади України і практично сприяючі втіленню в життя завдань Фонду.

Волонтери чистого серця покликані перетворити ідею Фонду на всеукраїнський рух людей доброї волі. Створення ВСЕУКРАЇНСЬКОЙ СИСТЕМИ ВДЯЧНОСТІ (Див.ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СИСТЕМУ ВДЯЧНОСТІ») без широкої підтримки народу України, неможливо. Ми всі разом повинні явити приклад для нових поколінь гідний наслідування і розвитку. Весь народ України — випускники освітніх закладів або майбутні випускники. Культивування в суспільстві принципів Любові і Добра сприяє перетворенню Української нації.

Найчудовіша ідея без активного втілення в життя не життєздатна. Всі благі побажання залишаються порожніми словами, без цілеспрямованої реалізації їх в практичній діяльності.

Наша загальна задача — поширювати діяльність Фонду по всій Україні, створювати КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ в кожному освітньому закладі, надавати конкретне сприяння головній силі Фонда, що діє, КОМІТЕТАМ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ в наданні допомоги і підтримки освітнім закладам і вчителям, що працюють і знаходяться на пенсії, в організації матеріальної бази для добродійної діяльності ВІЧНИХ ФОНДІВ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ВІЧНІ ФОНДИ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»).

Не треба сидіти і чекати доручень. Необхідна ініціатива кожного в безбережному морі вдячності. Треба пропонувати свої ідеї і свою допомогу. Справа ця всенародна і успіх його залежить від активності мас. Якщо це буде мляво поточним процесом, приреченим на вимирання,то діяльність Фонду стане загальнонародним рухом.

Ми всі маємо бути ентузіастами Доброї Волі, інакше світ довкола нас не зміниться до кращого.

Вчитель спрадавна шаноблива професія. Без якої передача досвіду поколінь була б немислима. Низько вкланяємося своїм вчителям і своїми словами і своїми справами, що йдуть від чистого серця.