ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ЗВЕРНЕННЯ ФОНДУ «ВДЯЧНІСТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДІЯ.» ДО ВСІХ УЧНІВ СЕРЕДНІХ ШКІЛ УКРІЇНИ.

Організатори Фонду – випускники 1972р. Раухівської середньої школи пройшли 50-річний шлях навчання та творення. Ми багато чого пізнали та багато чого досягли у житті. Кожне покоління починає свою дорогу з рівня розвитку суспільства, успадкованого від попередніх поколінь. Ми хотіли б, щоб ви написали світлі сторінки історії нашої держави, щоб ви зробили її кращою.

Насправді, поки що ви нічого корисного в житті не зробили. Через школу наша держава піклувалася про вас. Будьте вдячними за це. Поважайте працю вчителів, щоб потім, коли вами буде керувати розум, а не емоції, вам не було соромно за вашу поведінку. З повною відповідальністю перед своїм життям вбирайте якомога більше знань, цінуйте тих, хто вам їх дає. Відносьтеся дбайливо до школи – джерела знань. Завдяки їй ви багато чого зможете досягнути. І не забувайте бути вдячними. Говорити про вдячність та бути вдячними – велика різниця. Первинною є енергія Любові та Добра, що йде від ваших сердець. Але світ є матеріальним. І коли завдяки набутим знанням ви чогось досягнете у житті, згадуйте тих, хто дав вам ці знання. Коли ви отримаєте професію та будете отримувати зарплатню, подумайте про те, яку мізерну зарплатню отримували ваші вчителі, коли вчили вас. На жаль, наша держава не здатна гідно оплачувати труд цих чудових людей.

На вечорі зустрічі випускників за вдячною усмішкою вашого любимого вчителя ви навряд чи зможете розгледіти його труднощі та турботи. Вчителі звикли жити добрим словом. Але чому б коли-небудь, до майбутнього ювілею свого випуску, не ініціювати присвоєння своєму любимому вчителю звання лауреата премії Благодійного фонду з врученням медалі, посвідчення лауреата та грошової премії. Чому б, не дочікуючись ювілеїв, не перерахувати зі своєї першої зарплатні нехай навіть символічну суму на Вічний фонд своєї школи, щоб на відсотки від нього можна було щорічно преміювати наших вчителів і за необхідністю допомагати їм, особливо тим, хто потребує лікування. Для турботи про своїх вчителів, працюючих та тих, хто знаходиться на пенсії, в кожній школі України будуть створені комітети випускників шкіл, що є автономними структурами Фонду «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ». КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ організують «Вічні фонди шкіл» для збору фінансових коштів на здійснення благодійної діяльності в своїх школах.

Більш докладна інформація про діяльність Фонду викладена на сайті nadiya2011.org.

Будьте вдячними людьми! Проявляйте активну життєву позицію!

З Вдячністю, Визнанням та Надією випускники Раухівської середньої школи 1972 року.