ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

2016 рік

ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ ВИСВIТЛЕНА В 59 ПУБЛIКАЦIЯХ ПРЕСИ ТА В 17 ТЕЛЕВIЗIЙНИХ ПРОГРАМАХ.

Газета «Юг» №67 (15999) г. Одесса.

УЧИТЕЛЯМ — ВЕТЕРАНАМ

Мудрым сединам наш низкий поклон.
Знания сеяли многие годы.
Руки учителя дышат теплом.
Вы получили отличные всходы.

Сердцем взлелеяны все семена,
Щедро окучены Вашей заботой.
Будут расти они через века.
Мир восхищается Вашей работой.

Сотни ростков появились на свет.
Душу вложили в создание сада.
Вам благодарны за бурный расцвет.
Светлым делам всенародная слава!

Дни трудовые вплетая в лозу
Вы урожай благодатный взрастили.
Мы восхваляем всю Вашу стезю.
Смысл своей жизни в дела воплотили.

В добрых ладонях весь опыт веков.
Свет Ваших глаз освещает природу.
Вы выше всяких восторженных слов.
Ваши деяния служат народу!

Председатель Правления Благотворительного Фонда «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.»
О ШКОЛЬНОМ ЗНАМЕНИ
     Школьное знамя- символ единства.
В знамени отзвуки сотен сердец.
Нас призывает дело сплотиться.
Общим задачам — победный венец.Знамя- частица нашей державы.
В нем есть надежда на яркий расцвет.
Будем достойны прадедов славы!
Мы продолжаем гряду эстафет.Путь наш овеян знаменем школы.
В вечном познании наша стезя.
Мы постигаем жизни законы
И создаем по крупицам себя.Будем равняться под школы знамя.
Дружно осилим мы сотни преград,
Школу родную по-миру славя.
В ней есть частица всех наших наград.

Знамени школы – вечная  слава!
Через сто лет оно будет сиять.
Юности в нём – могучая лава.
Мудрости столь, что не сразу объять.

Будьте достойны знамени школы!
С целью великой сверяйте шаги.
К подвигам славным будьте готовы!
Вы ведь творцы украинской земли.

Председатель Правления Благотворительного Фонда «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.»

Районна газета Березівського району Одеської обл. «Степовий маяк» №90 (12321) від 12.11.16р.ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ АТО ВШАНУВАЛИ В ПЕТРІВЦІ.«Солдат Віктор Бошняк загинув 10.11.2014р., виконуючи бойове завдання, вірний війсковій присязі, в бою за Батьківщину, проявивши мужність і стійкість поблизу м. Донецьк», зазначено на меморіальній дошці, що розташована при вході в Петрівську школу.10 листопада виповнилося два роки з дня загибелі 22-річного бійця АТО…………….. З цієї нагоди в сільскій школі, де навчался хлопець, відбувся мітинг пам’яті……………………………………………………………………………………………………………………….. Матері В. Бошняка, Софії Іванівні, директор школи Георгій Кітар вручив медаль лауреата ІІІ-ої Всеукраїнської премії «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» від благодійного фонду «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.». Заступник військового комісара РВК Олег Кравець зачитав нагородне посвідчення до медалі……………………………………………………………….В’ячеслав Вірич.

 

Газета «LIBERTATEA» №44 (701) від 10.11.2016р.

Переклад з румунського.

СРІБНА МЕДАЛЬ ДО ЮВІЛЕЮ ШКОЛИ…………………………………………………………………………………………………………………………………… Однією з найпрестижніших нагород, на думку директора школи Олександра Руснака,є срібна медаль і диплом лауреата ІІ всеукраїнської премії «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» Всеукраїнського благодійного фонду «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.». Отже, вдячності, визнання та надії вам, учителям і учням Чернівецької ЗОШ І-ІІІст. №10, і нехай блиск срібної медалі поєднується із золотою короною, яку ви носите, як передового закладу навчання румунською мовою в буковинському краї.

 

Районна газета Березівського району Одеської обл. «Степовий маяк» №71(12302) від 07.09.16р.

«ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» В РАУХІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Гордістю нашої держави є громадяни, які мають високе почуття патріотизму. Саме таким і є випускник нашої школи Євген Кравець,  який добровільно  пішов у зону АТО захищати Батьківщину… і віддав своє життя восени 2014р. Він був прекрасною людиною, зразковим учнем, за високі успіхи у навчанні одержав золоту медаль, успішно закінчив вуз і вважав своїм обов’язком  бути там, де вирішується доля країни. Він є гордістю нашої школи, і його подвиг є зразком для наслідування. Саме для таких випускників навчальних закладів, які стали гордістю України Всеукраїнський благодійний фонд «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.» (сайт nadiya2011.org) нещодавно запровадив нагороду — медаль лауреата Всеукраїнської премії «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ». Перша така нагорода в Україні присвоена нашому випускникові Євгену Кравцю. І першого вересня в Раухівській школі на урочистій лінійці голова Фонду вручив срібну медаль батькам героя. Своїх героїв ми не забуваемо.

Заступник директора Раухівської ЗОШ Заєць Н.К.

 

Районна газета Березівського району Одеської обл. «Степовий маяк» №45(12276) від 08.06.16р.

ЗНАК ЛЮБОВІ Й ВИЗНАННЯ

У травні кожного року в Раухівській школі продовжується хороша традиція — зустріч шкільних друзів. І нещодавно з теплотою і материнською любов’ю зустрічали вчителі своїх вихованців — хлопчиків і дівчаток — тепер уже дорослих самодостатніх людей. І полинули спогади… про солодке дитинство, дитячі витівки.

На вечорі зустрічі випускники 2001, 2005,2008 років висловили вдячність своїм класним керівникам: Сущенко Лідії Устинівні, Михайлюк Галині Анатоліївні, Мазур Людмилі Іванівні, присвоївши їм звання лауреата ІІ премії Всеукраїнського благодійного фонду «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.» з врученням срібної медалі (925 проби). Всі ці вчителі — майстри високого класу ………………………………………………………..
Вже п’ятий рік випускники різних років під керівництвом голови Всеукраїнського благодійного фонду «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.» (випускника нашої школи 1972 року) дбають про рідну школу, надаючи матеріальну допомогу. Цього року вручили школі кошти на придбання принтера.
За ініціативою керівництва Фонда в 2016 році запроваджена нова нагорода для кращих учнів та студентів України — звання лауреатів І та ІІ Всеукраїнських премій «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» з врученням срібної та бронзової медалей. Керівник Фонду на вечорі зустрічі випускників вручив першу в Укаїні бронзову медаль «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» вмпускниці 2015 року Ступак Людмилі, яка з 1-11 класи мала високийрівень знань і нещодавно школа одержала подяку педколективу від керівництва Одеської академії архітектури і будівництва ……………………………………
Ми пишаємося випускниками школи, які несуть плоди нашої праці в життя. І найбільша подяка для вчителя — це любов і памь’ять учнів.
Заступник директора Раухівської ЗОШ Заєць Н.К.Районна газета Березівського району Одеської обл. «Степовий маяк» №44(12275) від 04.06.16р.

ЗВОРУШЛИВЕ ПРОЩАННЯ

У кожного теплиться в душі пам’ять про першу вчительку, яка ввела в світ знань, навчала читати і писати, пізнавати світ, бачити прекрасне.
Зворушливим було прощання учрів 4-а класу Раухівської школи зі своєю першою вчителькою Марією Дузяк на випускному святі, яке було побудоване за українськими традиціями.
Учні та вчителька — в богатому українському вбранні, яке майоріло вишиванками та віночками, звучали шанувальні пісні і слва про маму, тата, родину, вчительку, Україну. І співаючи, діти по дорослому плакали…, своєю чуттєвістю розчулили і вчителів, і батьків. І навчила їх цьому віддана українка — друга мама — Марія Григорівна…………………………………………………………………………………………………….
А вдячні батьки та випускники вчительки минулих років на святі «Останній дзвоник» нагородили ії срібною медаллю, присвоївши звання лауреата ІІ премії Всеукраїнського благодійного фонду «ВДЯЧНІСТЬ.ВИЗНАННЯ.НАДІЯ.» (сайт nadiya2011.org).
 
Н.В. Джирик, педагог-організатор Раухівської ЗОШ.