ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО БЛАГОДІЙНІ ПЕРЕРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ КОШТІВ»

Для здійснення нагороджень, ініціатори нагороджень (випускники минулих років випусков, меценати, недержавні освітні заклади профспілкови комітети, батьківськи комітети…) здійснюють благодійні перерахування фінансових коштів відповідно до розділу сайту «ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ» за реквізитами, указаннімі, зазначеними в розділі сайту «ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ». Державні структури не мають права здійснювати платежі на благодійні фонди.

При перерахуванні фінансових коштів  для виготовлення нагород, нагородних посвідчень, дипломів, грамот, для здійснення інших цільових благодійних акцій, додатково до заводський вартості або вартості акції повинні бути сплачені ініціаторами акцій 15% на утримання благодійного фонду (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО УТРИМАННЯ ФОНДУ»).

При перерахуванні  фінансових коштів для виплати премій необхідно врахувати, що згідно з Законодавством України кошти, що перераховуються утримувачу премії, оподатковуються НДВ.

При прямому перерахуванні фінансових коштів  для зарахування їх на депозитний  рахунок ВІЧНОГО ФОНДУ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ освітнього закладу від суми перерахувань відраховуються 10% на утримання благодійного фонду. При прямому перерахуванні фінансових коштів  для зарахування їх на рахунок ВІЧНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ із суми перерахування відраховуються 10% на утримання Фонду.

КОМІТЕТ ВИПУСКНИКІВ організовує надходження фінансових коштів у ВІЧНИЙ ФОНД КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ свого освітнього закладу (Див. ПОЛОЖЕННЯ «ПРО КОМІТЕТИ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ»).

Благодійні перерахування здійснюються випускниками минулих років випусків і меценатами, як фізичними, так і юридичними особами. Юридичні особи, що роблять благодійні перерахування, отримують податкові пільги відповідно до Законодавства України (Див. «Податкові пільги для підприємств, що здійснюють благодійні перерахування»). Всі фінансові кошти перераховуються на рахунок ВІЧНОГО ФОНДУ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ конкретного освітнього закладу . Якщо такий рахунок ще не відкрит, то перерахування здійснюються на  основний рахунок благодійного фонду (Див. Розділ «ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ»).
Незалежно на які рахунки робляться перерахування, розподіляються Фнансовий кошти однаково, відповідно до положень даного Розділу. Протягом п’яти робочих днів після надходження фінансових засобів на розрахунковий рахунок, якщо платником не вказаний інших строк, вони перераховуються відповідно до розпорядження платника або на здійснення конкретної благодійної акції, або для зарахування на рахунок ВІЧНОГО ФОНДУ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ освітнього закладу або на рахунок ВІЧНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ Керівництво Фонду при жодних обставинах не має права змінювати призначення платежу, вказане в розпорядженні платника.
Спочатку фінансові кошти, что надійшли до ВІЧНОГО ФОНДУ КОМІТЕТУ ВИПУСКНИКІВ освітнього закладу зараховуються на поточний депозит. После того, як закінчіться термін діючого термінового депозиту та буде відкритий новий терміновий депозит ці фінансові кошти переводяться з поточного депозиту на терміновий депозит.

Незалежно від призначення платежу фінансові реквезіти для перерахувань заповнюються відповідно до «Зразка заповнення платіжних доручень». Конкретне призначення цільового внеску повідомляється благодійником в Фонд на електронну пошту blagofond2011@ukr.net. Для контролю проходження платежу бажано звітувати про нього в Фонд по реквізитам, вказаним на сайті в розділі «КОНТАКТИ».

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОРУЧЕНЬ

Отримувач платежу:

БФ «ВДЯЧНІСТЬ. ВИЗНАННЯ. НАДІЯ.»
ЕГРПОУ  37900746
розрахунковий рахунок : №UA743052990000026002060763678

в  ПАТ «Приватбанк»
м. Дніпропетровська
МФО 305299;

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: БЛАГОДІЙНИЙ ПЕРЕКАЗ СШ  …  МІСТА….