Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ЛАУРЕАТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ЛАУРЕАТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ»


Благодійним фондом запроваджені звання та медалі лауреатів I, II та ІІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» (Див. Розділ «НАГОРОДИ ФОНДУ).

Звання лауреатів присвоюються правлінням Благодійного фонду навчалним закладам України та викладачам навчальних закладів. Звання лауреатів можуть бути присвоєні робітникам Міністерства освіти України, обласних, міських, районних відділів освіти.

Лауреату видається медаль, нагородне посвідчення та, як правило, грошова премія. Розмір премії встановлюють ініціатори нагороджень. Всі нагородження фінансуються ініціаторами присвоєння звань лауреатів.

Як правило, фізичним та юридичним особам спочатку присвоюється звання лауреата ІІ премії. В особливих випадках правління Фонду має право прийняти рішення про початкове присвоєння звання лауреата І премії фізичним та юридичним особам, які не мають звання лауреата ІІ премії.

Не обмежена кількість присвоєння звань лауреата премії одній і тій самій особі, при цьому може бути вручено не більш ніж 2 медалі лауреата І премії, 2 медалі лауреата ІІ премії та 2 медалі лауреата ІІІ премії. Якщо буде присвоєно звання лауреата конкретної премії більш ніж 2 рази, то видається тільки нагородне посвідчення та грошова премія.

Медаль лауреата призначена для щоденного носіння на лівій половині грудей. Лауреати вносяться в «Почесну книгу лауреатів Благодійного фонду».

Нагородження лауреатів премій проводиться, як правило, на День працівника освіти України, на Вечорах зустрічі випускників, на Випускних вечорах, на ювілеях викладачів і на ювілеях навчальних закладів.

Звання лауреатів Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» не заміняє державні звання, що присвоюються викладачам  за їх професійність. Звання лауреатів премій - це прояв вдячності та визнання.