Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ЛАУРЕАТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ЛАУРЕАТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ»


Благодійним фондом запроваджені звання та медалі лауреатів I, II та ІІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» (Див. Розділ «НАГОРОДИ ФОНДУ).

Звання лауреатів присвоюються правлінням Благодійного фонду освітнім закладам України та працівникам освітніх закладів. Також вони можуть присвоюватися робітникам Міністерства освіти, управлінь та департаментів освіти.

Лауреату видається медаль, нагородне посвідчення та, як правило, грошова премія. Нагородження грошовою премією проводиться за бажанням ініціаторів нагородження. Розмір премії встановлюють ініціатори нагороджень. Всі нагородження фінансуються ініціаторами присвоєння звань лауреатів.

Не обмежена кількість присвоєння звання лауреата премії одній і тій самій особі, при цьому може бути вручено не більш ніж 2 медалі лауреата І премії, 2 медалі лауреата ІІ премії та 2 медалі лауреата ІІІ премії. Якщо буде присвоєно звання лауреата конкретної премії більш ніж 2 рази, то видається тільки нагородне посвідчення та грошова премія.

Медаль лауреата призначена для щоденного носіння на лівій половині грудей. Лауреати вносяться в «Почесну книгу лауреатів Благодійного фонду».

Нагородження лауреатів премій проводиться, як правило, на День працівника освіти України, на Вечорах зустрічі випускників, на Випускних вечорах, на ювілеях викладачів і на ювілеях освітніх закладів.

Звання лауреатів Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» не заміняє державні звання, що присвоюються викладачам  за їх професійність. Звання лауреатів премій - це прояв вдячності та визнання.