Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОСТАНОВА «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЗВАННЯ І МЕДАЛЕЙ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОСТАНОВА «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЗВАННЯ І МЕДАЛЕЙ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

 

ДИВИСЬ РОЗДІЛ "ФОТОАЛЬБОМ"

1. Заснувати звання, медаль і премію ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ".

Звання лауреата І Всеукраїнської премії "Майбутнє України" присвоюється молодим педагогам і найкращим студентам вищих освітніх закладів України.

Лауреат I премії нагороджується золотою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії визначається ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата I премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України і має статус Всеукраїнської нагороди. Золота медаль покривається позолотою і виготовляється із срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. В особливих випадках, за бажаннями ініціаторів нагородження, медаль може бути виготовлена із золота 585 проби. Колодка медалі покривається позолотою. Кожна медаль має клеймо чи срібла 925 проби, чи золота 585 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Затвердити золоту медаль лауреата I премії:

АВЕРС                                                    РЕВЕРС


2. Заснувати звання, медаль і премію ЛАУРЕАТА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ".

Звання лауреата ІІ Всеукраїнської премії "Майбутнє України" присвоюється молодим педагогам і кращим студентам вищих освітніх закладів України.

Лауреат IІ премії нагороджується срібною медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреата I премії і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата IІ премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України і має статус Всеукраїнської нагороди. Срібна медаль виготовляється із срібла 925 проби, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі покрита сріблом. Кожна медаль має клеймо срібла 925 проби і свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні. На кожну медаль видається заводський сертифікат.

Затвердити срібну медаль лауреата IІ премії:

АВЕРС                                                    РЕВЕРС


3. Заснувати звання, медаль і премію ЛАУРЕАТА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ " МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ".

Звання лауреата ІІІ Всеукраїнської премії " Майбутнє України" присвоюється молодим педагогам, студентам та учням середніх освітніх закладів України.

Лауреат IIІ премії нагороджується бронзовою медаллю, нагородним посвідченням і премією. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії не обмежений відносно до премії лауреатів I та ІІ премій і встановлюється ініціатором кожного нагородження.

Медаль лауреата IIІ премії виготовляється на заводі - виготівнику орденів і медалей України і має статус Всеукраїнської нагороди. Бронзова медаль виготовляється із бронзи, діаметром 26мм, товщиною 2мм. Колодка медалі - бронзова. Кожна медаль має свій заводський номер, який вказується у нагородному посвідченні.

Затвердити бронзову медаль лауреата IІІ премії:

АВЕРС                                                    РЕВЕРС

Фонд залишає за собою право вносити зміни в дизайн медалей.

Голова Правління Родіонов В.А.

21 травня 2016р.