Головна ПОЛОЖЕННЯ !!! ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

1. Благодійним фондом запроваджені звання та медалі ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» (Див. розділ «ПОЛОЖЕННЯ!!!», підрозділ «ПОСТАНОВА ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЗВАННЯ І МЕДАЛЕЙ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ та ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» та розділ «НАГОРОДИ ФОНДУ 4»).

2. Звання ЛАУРЕАТА І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» присвоюється правлінням Фонду за ініціативою керівництва навчальних закладів найкращим студентам вищих навчальних закладів України та учням навчальних закладів – переможцям IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

3. Звання ЛАУРЕАТА ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» присвоюється правлінням Фонду за ініціативою керівництва навчальних закладів кращим студентам вузів України та учням навчальних закладів, які зайняли ІІ, ІІІ місця в IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад чи І місце в ІІІ (обласному) етапі  предметних олімпіад.

4. Звання ЛАУРЕАТА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» присвоюється правлінням Фонду за ініціативою керівництва навчальних закладів студентам та учням середніх навчальних закладів, які  зайняли ІІ, ІІІ місця в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад.; випускникам 11 класу, які були претендентами на нагородження медалями, але не одержали їх за результатами ЗНО; учням, що закінчили 11клас на відмінно.

5. Лауреату видається медаль, нагородне посвідчення та, як правило, грошова премія. Нагородження грошовими преміями проводяться за бажанням ініціаторів нагороджень. Розмір премії встановлюють ініціатори нагороджень. Всі нагородження здійснюються за рахунок фінансових коштів, залучених ініціаторами нагороджень.

6. Не обмежена кількість присвоєння звань лауреата премії одній і тій самій особі, при цьому може бути вручено не більше, ніж 2 медалі лауреата І премії, 2 медалі лауреата ІІ премії та 2 медалі лауреата ІІІ премії. Якщо буде присвоєно звання лауреата конкретної премії більше, ніж 2 рази, то видається тільки нагородне посвідчення та грошова премія.

7. Нагородження лауреатів премії проводяться, як правило, на церемонії вручення дипломів студентам,  на ювілеях навчальних закладів і на заходах вшанування лауреатів.

8.  Медаль лауреата призначена для щоденного носіння на лівій половині грудей. Лауреати вносяться в «Почесну книгу лауреатів Благодійного фонду».

9. Звання лауреата Всеукраїнської премії «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» не заміняє державні звання. Звання лауреата премії - це визнання високих досягнень на благо України.