ЄДРПОУ 37900746

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ПОЛОЖЕННЯ «ПРО ЗАСНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗНАКІВ «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І та ІІ СТУПЕНІВ

1. Фондом запроваджені Всеукраїнські знаки «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І та ІІ ступенів. (Див. розділ «ПОЛОЖЕННЯ», підрозділ «ПОСТАНОВА ПРО ЗАСНУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗНАКІВ «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І ТА ІІ СТУПЕНІВ» та розділ «НАГОРОДИ ФОНДУ 5»).

2. Всеукраїнський знак «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І ступеня вручається працівникам освіти України, випускникам минулих років випусків, які постійно проявляють турботу за свої освітні  заклади та за своїх педагогів, спонсорам — юридичним особам, спонсорам — фізичним особам, працівникам Фонду.

3. Всеукраїнський знак «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» ІІ ступеня вручається працівникам освіти України, працівникам освітніх закладів не педагогічної посади, випускникам минулих років випусків, які проявляють турботу за свої освітні заклади та за своїх педагогів, працівникам Фонду.

4. Номінанту вручається знак та нагородне посвідчення. Всі нагородження здійснюються за рахунок фінансових коштів, залучених ініціаторами нагороджень.

5. Одній і тій же особі може бути вручено не більш як двох знаків «Золоте серце І ступеня та двох знаків «Золоте серце» ІІ ступеня.

6. Знак призначений для щоденного носіння на лівій половині грудей. Нагороджені вносяться в «Почесну книгу Фонду».