ЮРИДИЧНА АДРЕСА ФОНДУ:

49112, м. Дніпро, вул. Гаванська 4а

Телефон: (050) 320-36-77

E-mail: blagofond2011@ukr.net

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧЛЕНІВ БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИХ 11-х КЛАСІВ (2019р.)

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИХ КЛАСІВ!

Ще «вчора» Ви самі були школярами, а сьогодні надходить знаменна подія у Вашому житті та житті Ваших дітей, вони – випускники школи! За плечима немало років Вашого спільного навчання. Ви, ніби вдруге, пройшли школу разом зі своїми дітьми. Вони виросли не самі по собі, їх навчали азам істини і виховували вчителі. Пройдуть роки, Ваші діти стануть тими, ким стануть, дякуючи тим, хто заклав у них фундамент освіти та людяності.

Ми пропонуємо на урочистій церимонії «Останній дзвоник» чи на Випускному вечорі, чи на ювілеї Вашого навчального закладу вручити ЗОЛОТИЙ ОРДЕН «ЗА ВИДАТНІ ДОСЯГНЕННЯ» (позолочене срібло 925 проби з 12 камінцями цирконію), чи  присвоїти звання лауреатів І, ІІ і ІІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ», чи «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби), срібних (925 проби)  та бронзових медалей, чи вручити ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗНАКИ «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І ступеня (золото 585 проби), ІІ ступеня (позолота срібла 925 проби) Вашому навчальному закладу, Вашим класним керівникам і Вашим учителям. Фотографії нагород викладені на  сайті Фонду nadiya2011.org в розділi «НАГОРОДИ ФОНДУ 2; 5».

Ці нагороди засновані для проведення нагороджень у всій системі освіти України від дитячих садків до академій. Нагороди виготовляються на заводі — виробнику орденів і медалей України та мають статус всеукраїнських нагород. Медалі мають свій заводський номер і клеймо проби металу. Це не державні нагороди, і надбавки до пенсій учителям-ветеранам вони не забезпечують. Але не хлібом єдиним живе людина, і особливо вчитель. Це нагороди вдячності та визнання, в першу чергу, випускників і їх батьків. Порядок нагороджень  викладений на сайті Фонду nadiya2011.org у розділі «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

Можуть бути різні думки про те, чи потрібні нагороди. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих учителів.  Що їм дорожче: подарунок чи всеукраїнська нагорода? Нагорода – це вдячність і визнання на все життя!

За бажанням батьківських комітетів разом з медалями лауреатів премій можуть вручатися безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони набувають статусу премії Всеукраїнського благодійного фонду. Всі нагороди проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень (У даному випадку за рахунок батьківських комітетів). Говорити про вдячність і бути вдячними – велика різниця. Вартість нагороджень викладена на сайті nadiya2011.org у розділі «ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ».

Це не комерційний проект! Наш Фонд зареєстрований у «Реєстрі неприбуткових організацій», він не має права займатися комерційною діяльністю (Див. розділ сайту nadiya2011.org «Інформація про Фонд»).

Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія.» за сім років роботи вручив 395 нагород у 133 навчальних закладах від дитячого садка до академії у 23 областях України. Перелік усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду, в розділі «ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ». Діяльність Фонду освітлена в 75 публікаціях преси, в 25 телевізійних програмах і в 2 книгах.