Головна ЗВЕРНЕННЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧЛЕНІВ БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИХ 11-х КЛАСІВ 2016 РОКУ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЧЛЕНІВ БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИХ 11-х КЛАСІВ 2016 РОКУ

 

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИХ КЛАСІВ!

Ще «вчора» Ви самі були школярами, а сьогодні надходить знаменна подія у Вашому житті та житті Ваших дітей, вони – випускники школи! За плечима немало років Вашого спільного навчання. Ви, ніби вдруге, пройшли школу разом зі своїми дітьми. Вони виросли не самі по собі, їх навчали азам істини і виховували вчителі. Пройдуть роки, Ваші діти стануть тими, ким стануть, дякуючи тим, хто заклав у них фундамент освіти та людяності.

Ми пропонуємо на урочистій церимонії «Останній дзвоник» чи на Випускному вечорі присвоїти звання лауреатів І та ІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби) та срібних (925 проби) медалей і нагородних посвідчень Вашому навчальному закладу, Вашим класним керівникам і Вашим учителям.

Медалі виготовляються за зразком медалі Державної премії України, мають свій заводський номер і клеймо проби металу. Ці нагороди засновані для проведення нагороджень у всій системі освіти України від дитячих садків до академій. Нагороди виготовляються на заводі - виробнику орденів і медалей України та мають статус всеукраїнських нагород. Це не державні нагороди і надбавки до пенсій учителям-ветеранам вони не забезпечують. Але не хлібом єдиним живе людина, і особливо вчитель. Це нагороди вдячності та визнання, в першу чергу, випускників і їх батьків

Порядок нагороджень та фотографії медалей викладені на сайті Фонду nadiya2011.org в розділі «Нагороди Фонду» і «Фотоальбом».

Можуть бути різні думки про те, чи потрібні медалі. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих учителів – ветеранів і працюючих учителів. Що їм дорожче: подарунок чи Всеукраїнська нагорода? Медаль – це вдячність і визнання на все життя!

За бажанням батьківських комітетів разом з медалями лауреатів премій можуть вручатися безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони набувають статусу премії Всеукраїнського благодійного фонду. Всі нагороди проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень (В даному випадку за рахунок батьківських комітетів). Говорити про вдячність і бути вдячними – велика різниця.

Це не комерційний проект! Наш Фонд, як і всі благодійні фонди України, зареєстрований у «Реєстрі неприбуткових організацій», він не має права займатися комерційною діяльністю і не може заробити жодної гривні прибутку (Див. розділ сайту «Інформація про Фонд»).

Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія» за чотири роки роботи вручив 164 медалі: 8 золотих та 156 срібних у 70 навчальних закладах у 11 областях України. Перелік усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду у розділі «Перелік навчальних закладів». Діяльність Фонду освітлена в 44 публікаціях преси, в 10 телевізійних програмах і в 2 книгах.