Головна ЗВЕРНЕННЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВИПУСКНИКІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ (2016р.)
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД
СТРУКТУРА ФОНДУ
ЦІЛІ ФОНДУ
ПРОГРАМА ФОНДУ
ПРИНЦИПИ РОБОТИ ФОНДУ
ДIЯЛЬНIСТЬ ФОНДУ
НАГОРОДИ ФОНДУ 1
НАГОРОДИ ФОНДУ 2
НАГОРОДИ ФОНДУ 3
НАГОРОДИ ФОНДУ 4
НАГОРОДИ ФОНДУ 5
ГРАМОТИ ФОНДУ
ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ
ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД
ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК КОМІТЕТІВ ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
ПОЛОЖЕННЯ !!!
ШКІЛЬНИЙ СТЕНД
ЗВЕРНЕННЯ
ЗАКЛИК 72
ЛИСТИ
НОВИНИ
ПРЕСА І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
ФОТОАЛЬБОМ
ВІДГУКИ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ
АРХІВ
ОБ'ЯВИ
ФІНАНСОВІ РЕКВІЗИТИ ФОНДУ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
КОНТАКТИ

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВИПУСКНИКІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ (2016р.)

 

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ!

Турбота про ВЧИТЕЛІВ НАРОДУ УКРАЇНИ – всеукраїнська справа. Наша держава переживає важкі часи, вона не може відплатити за заслугами вчителям і особливо вчителям – ветеранам. Не одержують належного фінансування навчальні заклади. Не самі по собі ви досягли висот у розвитку та становище в суспільстві. Вас роками вчили ваші вчителі, дякуючи кому, ви стали тими, ким стали. У вас їх праця, їх турбота, їх доброта.

Ми закликаємо всіх небайдужих згуртуватися навколо потреб та турбот своїх навчальних закладів, своїх вчителів та особливо вчителів – ветеранів, які потребують вашої допомоги. Зараз тяжко всім, але треба пам’ятати про тих, кому важче, ніж вам. Допомагати потрібно вчителям – ветеранам саме зараз, а не потім. Говорити про вдячність і бути вдячними – велика різниця.

Ми пропонуємо вам виступити ініціаторами присвоєння вашому навчальному закладу та вашим учителям звання лауреатів І та ІІ Всеукраїнських премій «ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби) і срібних (925 проби) медалей та нагородних посвідчень. Медалі виготовляються на заводі – виробнику орденів та медалей України і мають статус всеукраїнських нагород. Кожна медаль має свій заводський номер і клеймо проби металу. Порядок нагороджень та фотографії медалей викладені на сайті Фонду nadiya2011.org в розділі «Нагороди Фонду» і «Фотоальбом».

Можуть бути різні думки про те, чи потрібні медалі. Але ми думаємо, що розумніше буде спитати про це самих учителів – ветеранів і працюючих учителів. Що їм дорожче: подарунок чи Всеукраїнська нагорода? Медаль – це вдячність і визнання на все життя!

Ми закликаємо випускників минулих років випусків разом з медалями лауреатів премії вручати безпосередньо і премії у формі подарунків чи фінансових коштів. У такому випадку вони набувають статусу премії Всеукраїнського благодійного фонду. Всі нагороди проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень.

Це не комерційний проект! Наш Фонд, як і всі благодійні фонди України, зареєстрований у «Реєстрі неприбуткових організацій», він не має права займатися комерційною діяльністю і не може заробити жодної гривні прибутку (Див. розділ сайту «Інформація про Фонд»).

Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія» за чотири роки роботи вручив 164 медалі: 8 золотих та 156 срібних у 70 навчальних закладах у 11 областях України. Перелік усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду у розділі «Перелік навчальних закладів». Діяльність Фонду освітлена в 44 публікаціях преси, в 10 телевізійних програмах і в 2 книгах.